MENU
Shporta

Xiaomi Mi Electric Scooter Essential | Skuter Elektrik

Xiaomi Mi Electric Scooter Essential | Skuter Elektrik
Xiaomi Mi Electric Scooter Essential | Skuter Elektrik
Xiaomi Mi Electric Scooter Essential | Skuter Elektrik
Xiaomi Mi Electric Scooter Essential | Skuter Elektrik
Xiaomi Mi Electric Scooter Essential | Skuter Elektrik
Xiaomi Mi Electric Scooter Essential | Skuter Elektrik
Vetem Online -20 %
Xiaomi Mi Electric Scooter Essential | Skuter Elektrik
Xiaomi Mi Electric Scooter Essential | Skuter Elektrik
Xiaomi Mi Electric Scooter Essential | Skuter Elektrik
Xiaomi Mi Electric Scooter Essential | Skuter Elektrik
Xiaomi Mi Electric Scooter Essential | Skuter Elektrik
Xiaomi Mi Electric Scooter Essential | Skuter Elektrik
Xiaomi Mi Electric Scooter Essential | Skuter Elektrik

Xiaomi Mi Electric Scooter Essential | Skuter Elektrik


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Skuter Elektrik

Marka : Xiaomi

Gama pneumatike: 8.5''

Shpejtesia max : 25 km/ h

Autonomia e Baterise: 20 km

Koha e ngarkimit : 5 ore

Detaje :

Skuteri Elektrik Xiaomi Essential eshte i pajisur pajisur me nje dashboard multifunksional  Me nje karikim te vetem arrini te realizoni deri ne 20 km.  Gjithashtu permban edhe kalimin ne 3 gjendje: kur ecni ne rruge kembesoresh shtypni nje buton te caktuar, kur jeni ne rruge normale i beni switch mode etj. Ai mund te paloset ne vetem 3 sekonda dhe e merrni me vete kudo: ne pune, kafe, makine etj

 Mi Electric Scooter Essential përmban një fener ultra të ndritshëm 1.1W duke e bere edhe me te sigurte udhetimin naten . Ndriçimi i sigurisë nga fenerët janë thelbësorë për udhëtimin gjatë natës, por jo të gjithë skuterët i kanë ato. me një gamë deri në 6 metra për siguri të shtuar. Ndriçuesit e kuq ndezin dukshëm ndërsa frenojnë si një paralajmërim për këmbësorët e tjerë dhe automjetet në rrugë.

Korniza  është bërë nga alumini i shkallës hapësinore, i cili ka një densitet të ulët dhe forcë të lartë strukturore. Ajo gjithashtu ka përçueshmëri të shkëlqyer termike dhe rezistencë ndaj korrozionit për qëndrueshmëri të shtuar. Mi Electric Scooter është një madhësi dhe peshë e madhe portative për bartjet dhe për manovrimin e shkallëve dhe trotuareve.

Mi Scooter Essential mund te lidhet me aplikacionin perkates nepermjet bluetooth-it per lock dhe unlock, per monitorimin e te dhenave gjate ecjes etj. Menaxhimi i mençur i baterisë përmes aplikacionit tregon shëndetin e paketës së baterisë dhe ju njofton menjëherë nëse ka probleme.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
39,999Leke
49,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Modeli: Mi Electric Scooter Essential
  • Magazina: Tirane

Dergoja nje miku


Per te siguruar pakon ne kohe dhe cilesi ne perdorim dy sherbime transporti ekspres
1.Posta Shqiptare
2.Adex Courier EkspresMetodat e thjeshta dhe te siguruara e bejne me te lehte porosine tuaj:

Ne ofrojme mundesite si me poshte:
1.Paguaj Kesh ne dorezim te pakos tek postieri
2.Transferte Bankare 
3.Paypal 
4.Karte Krediti ose Debiti

Zakonisht sherbimi i postimit varion nga 24-48 ore.

Per te siguruar cilesine e sherbimit procesi i dorezimit kalon ne keto faza.
1.Konfirmimi i porosise 
2.Printimi i faturave dhe Testimi i produktit
3.Paketimi 
4.Shperndarja 
Per me shume informacion lidhu me kujdesin ndaj klientit nga ora 08:00-16:00
ne numrin 042253169 qe eshte dhe WhatsApp


Per te ofruar nje sherbim korrekt dhe dinjtoz ne ofrojme mundesine e sherbimit dhe pas blerjes se produktit.
Nepermjet formularit kthim produkti ju do te jeni ne gjendje te njoftoni ne kohe reale nje problematike prane departamentit mbrojta e konsumatorit.
Kliko tek formulari me poshte.

Formulari i kthimit te produktit Disa pyetje te shpeshta ?

Lancuar ne Prill 2018, Akesore.al (aksesor.al) eshte nje pike adresimi per konsumatorin Shqiptar. Platforma i jep mundesine klienteve te porositin nga kudo qe ndodhen . Aksesore.al ka tashme me shume se 6000 produkte Te furnizuar nga disa fabrika te njohura ne Europe dhe Kine. Aksesore.al iu sjell klienteve kualitetin e produkteve me cmime me te mira ne treg edhe per porosi te vogla. Dhe akoma me shume, Akesore.al ofron dergesa falas per shumicen e produkteve.
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.