MENU
Shporta

XIAOMI REDMI NOTE 7 | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 64 GB

XIAOMI REDMI NOTE 7 | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 64 GB
XIAOMI REDMI NOTE 7 | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 64 GB
XIAOMI REDMI NOTE 7 | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 64 GB
-7 %
XIAOMI REDMI NOTE 7 | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 64 GB
XIAOMI REDMI NOTE 7 | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 64 GB
XIAOMI REDMI NOTE 7 | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 64 GB
XIAOMI REDMI NOTE 7 | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 64 GB

XIAOMI REDMI NOTE 7 | Smartphone | RAM 4 GB | Memorie 64 GB 

 

Pershkrimi i Produktit

Emri :  Smartphone 

Marka : Xiaomi

Sistemi Operativ: Android 9.0 (Pie)

Dimensionet : 159.24 x 75.2 x 8.1 mm

CPU (Proçesori ) : Octa-Core ( 4 x2.2 GHz Kryo 260 Gold & 4 x 1.8 GHz Kryo 260 Silver )

RAM/ Memorie : 4GB /  64GB

Karta Grafike : Adreno 512

Porta e karikimit :  USB Type-C

Ekrani ( Dispaly ) : IPS LCD 6.3 inch

Rezolucioni : 1080 x 2340 pixels

Kamera : 48MP, 5MP or 12MP, 2MP / 13MP

Kapaciteti i baterise : 4000 mAh

Specifikime : Dual SIM 

Garancia : 12 muaj nga Aksesore.al

Asistence Teknike : 24 muaj nga Aksesore.al


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
24,999Leke
26,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Xiaomi Redmi Note 7
  • Weight: 0.00kg

Available Options

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.