MENU
Shporta

Ngrohese Aeroterme Elektrike SimTech | Kondicionere Portative

Ngrohese Aeroterme Elektrike SimTech | Kondicionere Portative
Ngrohese Aeroterme Elektrike SimTech | Kondicionere Portative
Ngrohese Aeroterme Elektrike SimTech | Kondicionere Portative
Ngrohese Aeroterme Elektrike SimTech | Kondicionere Portative
-12 %
Ngrohese Aeroterme Elektrike SimTech | Kondicionere Portative
Ngrohese Aeroterme Elektrike SimTech | Kondicionere Portative
Ngrohese Aeroterme Elektrike SimTech | Kondicionere Portative
Ngrohese Aeroterme Elektrike SimTech | Kondicionere Portative
Ngrohese Aeroterme Elektrike SimTech | Kondicionere Portative

Ngrohese Aeroterme Elektrike SimTech | Kondicionere Portative


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Aeroterme

Marka : SimTech

Dimensionet : 62 x 15 x 22 cm

Ngrohese : 20 leke/ ore pune

Frekuenca : 50/ 60 Hz

Voltazhi : 220-240 V

Fuqi e ngrohjes : 1000W  / 2000W

Siperfaqja e ngrohjes : 30 metra katrore

Temperatura : 18 - 45 grade Celcius

Nivelet e nxehtesise : 4 nivele

Karakteristikat : sistem EKO, efikasitet i larte, ekran dixhital, alarm, orari ndezje-fikje automatike, telekomande, pllake qeramike PTC, mbrojtje nga mbinxehja etj

Detaje : 

Ngrohese Aeroterm SimTech sherben si kondicioner portativ dhe ngroh deri ne 30 metra katror siperfaqe. Aeroterm eshte i pajisur me sistem EKO i cili ndihmon ne kursimin e energjise dhe kostoja arrin deri ne 20 leke/ora. Ngrohesja edhe mund te vendoset ne mur dhe vjen e shoqeruar me telekomande.

Nje pajisje qe po zevendeson kondicionerin dhe mjaft ekonomike !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
7,499Leke
8,549Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: SimTech
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.