MENU
Shporta

Mouse me Kabell HP

Mouse me Kabell HP
Mouse me Kabell HP
Mouse me Kabell HP
-29 %
Mouse me Kabell HP
Mouse me Kabell HP
Mouse me Kabell HP
Mouse me Kabell HP

Mouse me Kabell HP


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Mouse

Modeli : HP

Lidhja : me kabell

Detaje : 

Forme e konturuar per rehati dhe suport maksimal .Rrota e rrotullimit me gome mundeson qe dora juaj te mos rreshqase gjate perdorimit te mouse-it. 

Material cilesor dhe rezistent!


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
999Leke
1,399Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: HP
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.