MENU
Shporta

Cover Mbrojtes Gome per Porten e Karikimit per Xiaomi Skuter M365 / Pro

Cover Mbrojtes Gome per Porten e Karikimit per Xiaomi Skuter M365 / Pro
Cover Mbrojtes Gome per Porten e Karikimit per Xiaomi Skuter M365 / Pro
Cover Mbrojtes Gome per Porten e Karikimit per Xiaomi Skuter M365 / Pro
Cover Mbrojtes Gome per Porten e Karikimit per Xiaomi Skuter M365 / Pro
Cover Mbrojtes Gome per Porten e Karikimit per Xiaomi Skuter M365 / Pro
-25 %
Cover Mbrojtes Gome per Porten e Karikimit per Xiaomi Skuter M365 / Pro
Cover Mbrojtes Gome per Porten e Karikimit per Xiaomi Skuter M365 / Pro
Cover Mbrojtes Gome per Porten e Karikimit per Xiaomi Skuter M365 / Pro
Cover Mbrojtes Gome per Porten e Karikimit per Xiaomi Skuter M365 / Pro
Cover Mbrojtes Gome per Porten e Karikimit per Xiaomi Skuter M365 / Pro
Cover Mbrojtes Gome per Porten e Karikimit per Xiaomi Skuter M365 / Pro

Cover Mbrojtes Gome per Porten e Karikimit per Xiaomi Skuter M365 / Pro


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Cover Gome

Materiali : Silicon

Detaje : 

Produkti i mesiperm eshte i pershtatshem per Xiaomi M365 / Pro dhe perdoret per te mbrojtur porten e karikimit nga pluhuri dhe uji.

Materiali eshte i forte dhe rezistent.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
299Leke
399Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Xiaomi
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.