MENU
Shporta

Kufje me Bluetooth Airpods Matte Black

Kufje me Bluetooth Airpods Matte Black
Kufje me Bluetooth Airpods Matte Black
Kufje me Bluetooth Airpods Matte Black
Kufje me Bluetooth Airpods Matte Black
Kufje me Bluetooth Airpods Matte Black
Kufje me Bluetooth Airpods Matte Black
I Ri -25 %
Kufje me Bluetooth Airpods Matte Black
Kufje me Bluetooth Airpods Matte Black
Kufje me Bluetooth Airpods Matte Black
Kufje me Bluetooth Airpods Matte Black
Kufje me Bluetooth Airpods Matte Black
Kufje me Bluetooth Airpods Matte Black
Kufje me Bluetooth Airpods Matte Black

Kufje me Bluetooth Airpods Matte Black


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kufje

Modeli : Airpods

Ngjyra: Matte Black

Lidhja : Me bluetooth

Distanca e transmetimit : 15 metra

Koha per muzike / bisede : 5 ore / 3 ore

Funksioni : Perdoret per telefonata, audio dhe muzike.

Pershtatet me : iPhone, Samsung, Xiaomi etj

Perfshihet : 2 kufje, kutia mbajtese dhe fisha e karikimit e tyre .

Material cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,999Leke
3,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Airpods
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.