MENU
Shporta

Karikues Laptopi ASUS 65W l Adapter

Karikues Laptopi ASUS 65W l Adapter
Karikues Laptopi ASUS 65W l Adapter
Karikues Laptopi ASUS 65W l Adapter
-12 %
Karikues Laptopi ASUS 65W l Adapter
Karikues Laptopi ASUS 65W l Adapter
Karikues Laptopi ASUS 65W l Adapter
Karikues Laptopi ASUS 65W l Adapter

Karikues Laptopi ASUS 65W


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Karikues

Marka : ASUS

Hyrja ( Input ) : 100V - 240V / 1.5A

Dalja (Output ) : 19V / 3.42A

Dimensionet : 117mm x 50mm x 32mm

Fuqia : max 65 W

Eficenca : > 86%

DC Connector : Round 4x1.35

Vecori : Mbrojtja nga Mbikarikimi

Operon ne Temperaturen : 0°C- 40°C


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,199Leke
2,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: ASUS
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.