MENU
Shporta

Kapaku Mbrapa per iPhone 5S

Kapaku Mbrapa per iPhone 5S
Kapaku Mbrapa per iPhone 5S
Kapaku Mbrapa per iPhone 5S
Kapaku Mbrapa per iPhone 5S
-22 %
Kapaku Mbrapa per iPhone 5S
Kapaku Mbrapa per iPhone 5S
Kapaku Mbrapa per iPhone 5S
Kapaku Mbrapa per iPhone 5S
Kapaku Mbrapa per iPhone 5S

Kapaku Mbrapa per iPhone 5S


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,399Leke
1,799Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: iPhone 5S
  • Weight: 0.00kg

Available Options

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.