MENU
Shporta

Apple iPhone 11 Pro | Smartphone | Memorie 64 GB

Apple iPhone 11 Pro | Smartphone | Memorie 64 GB
Apple iPhone 11 Pro | Smartphone | Memorie 64 GB
Apple iPhone 11 Pro | Smartphone | Memorie 64 GB
Apple iPhone 11 Pro | Smartphone | Memorie 64 GB
Vetem Online -15 %
Apple iPhone 11 Pro | Smartphone | Memorie 64 GB
Apple iPhone 11 Pro | Smartphone | Memorie 64 GB
Apple iPhone 11 Pro | Smartphone | Memorie 64 GB
Apple iPhone 11 Pro | Smartphone | Memorie 64 GB
Apple iPhone 11 Pro | Smartphone | Memorie 64 GB

Apple iPhone 11 Pro | Smartphone | Memorie 64 GB

 

Pershkrimi i Produktit

Emri :  Smartphone 

Marka : Apple

Modeli : iPhone 11

Sistemi Operativ: iOS 13

Dimensionet : 144 x 71.4 x 8.1 mm

CPU (Proçesori ) : Hexa-Core ( 2x2.65 GHz Lightning + 4x1,8 GHz Thunder )

Memorie :  64GB 

Karta Grafike : Apple GPU 4-core

Ekrani ( Dispaly ) : 5.8 inch Super OLED

Rezolucioni : 828 x 1792 pixels

Kamera : 12MP, 12MP / 12MP

Vecori: Suporton karikimin Wireless

Kapaciteti i baterise : 3046 mAh

Garancia : 12 muaj nga Aksesore.al

Asistence Teknike : 12 muaj nga Aksesore.al


Transporti
 
|Nepermjet Postes Private brenda 24-48 he ate qe ndodhet ne foto. Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
109,990Leke
129,990Leke
  • Stock: In Stock
  • Modeli: iPhone 11 Pro
  • Magazina: Tirane

Dergoja nje miku


Per te siguruar pakon ne kohe dhe cilesi ne perdorim dy sherbime transporti ekspres
1.Posta Shqiptare
2.Adex Courier EkspresMetodat e thjeshta dhe te siguruara e bejne me te lehte porosine tuaj:

Ne ofrojme mundesite si me poshte:
1.Paguaj Kesh ne dorezim te pakos tek postieri
2.Transferte Bankare 
3.Paypal 
4.Karte Krediti ose Debiti

Zakonisht sherbimi i postimit varion nga 24-48 ore.

Per te siguruar cilesine e sherbimit procesi i dorezimit kalon ne keto faza.
1.Konfirmimi i porosise 
2.Printimi i faturave dhe Testimi i produktit
3.Paketimi 
4.Shperndarja 
Per me shume informacion lidhu me kujdesin ndaj klientit nga ora 08:00-16:00
ne numrin 042253169 qe eshte dhe WhatsApp


Per te ofruar nje sherbim korrekt dhe dinjtoz ne ofrojme mundesine e sherbimit dhe pas blerjes se produktit.
Nepermjet formularit kthim produkti ju do te jeni ne gjendje te njoftoni ne kohe reale nje problematike prane departamentit mbrojta e konsumatorit.
Kliko tek formulari me poshte.

Formulari i kthimit te produktit Disa pyetje te shpeshta ?

Lancuar ne Prill 2018, Akesore.al (aksesor.al) eshte nje pike adresimi per konsumatorin Shqiptar. Platforma i jep mundesine klienteve te porositin nga kudo qe ndodhen . Aksesore.al ka tashme me shume se 6000 produkte Te furnizuar nga disa fabrika te njohura ne Europe dhe Kine. Aksesore.al iu sjell klienteve kualitetin e produkteve me cmime me te mira ne treg edhe per porosi te vogla. Dhe akoma me shume, Akesore.al ofron dergesa falas per shumicen e produkteve.
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.