MENU
Shporta

Samsung Galaxy S9 Plus | Smartphone | RAM 6 GB | Memorie 64 GB

Samsung Galaxy S9 Plus | Smartphone | RAM 6 GB | Memorie 64 GB
Samsung Galaxy S9 Plus | Smartphone | RAM 6 GB | Memorie 64 GB
Samsung Galaxy S9 Plus | Smartphone | RAM 6 GB | Memorie 64 GB
Samsung Galaxy S9 Plus | Smartphone | RAM 6 GB | Memorie 64 GB
-24 %
Samsung Galaxy S9 Plus | Smartphone | RAM 6 GB | Memorie 64 GB
Samsung Galaxy S9 Plus | Smartphone | RAM 6 GB | Memorie 64 GB
Samsung Galaxy S9 Plus | Smartphone | RAM 6 GB | Memorie 64 GB
Samsung Galaxy S9 Plus | Smartphone | RAM 6 GB | Memorie 64 GB
Samsung Galaxy S9 Plus | Smartphone | RAM 6 GB | Memorie 64 GB

Samsung Galaxy S9 Plus | Smartphone | RAM 6 GB | Memorie 64 GB

 

Pershkrimi i Produktit

Emri :  Smartphone 

Marka : Samsung

Sistemi Operativ: Android 8.0

Dimensionet : 158.1 x 73.8 x 8.5 mm

CPU (Proçesori ) : Octa-Core ( 4x2.7 GHz Mongoose M3 & 4x1.8 GHz Cortex-A55 )

RAM/ Memorie : 6GB /  64GB ;

Karta Grafike : Mali-G72 MP18 - EMEA  Adreno 630 -USA & CHINA

Ekrani ( Dispaly ) : 6.2 inch Super AMOLED

Rezolucioni : 1440 x 2960 pixels

Kamera : 12MP, 12MP / 8MP

Kapaciteti i baterise : 3500 mAh

Garancia : 3 muaj nga Aksesore.al


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
49,999Leke
65,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Samsung Galaxy S9 Plus
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.