MENU
Shporta

Boks me Bluetooth AWEI Y500

Boks me Bluetooth AWEI Y500
Boks me Bluetooth AWEI Y500
Boks me Bluetooth AWEI Y500
Boks me Bluetooth AWEI Y500
Boks me Bluetooth AWEI Y500
Boks me Bluetooth AWEI Y500
Boks me Bluetooth AWEI Y500
-25 %
Boks me Bluetooth AWEI Y500
Boks me Bluetooth AWEI Y500
Boks me Bluetooth AWEI Y500
Boks me Bluetooth AWEI Y500
Boks me Bluetooth AWEI Y500
Boks me Bluetooth AWEI Y500
Boks me Bluetooth AWEI Y500
Boks me Bluetooth AWEI Y500

Boks me Bluetooth AWEI  Y500


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Boks

Marka : AWEI Y500

Suporton : Bluetooth / AUX / karte TF2

Vecori : Permban edhe opsion telefonate dhe mundeson lidhjen e dy pajisje njekohesisht .

Material cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,699Leke
3,599Leke
 • Stock: In Stock
 • Model: AWEI Y500
 • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.