MENU
Shporta

Antene Radio PtP Air Fiber 5XHD| Ubiquiti Networks | Antene Radio AF-5X-HD

Antene Radio PtP Air Fiber 5XHD| Ubiquiti Networks | Antene Radio AF-5X-HD
Antene Radio PtP Air Fiber 5XHD| Ubiquiti Networks | Antene Radio AF-5X-HD
Antene Radio PtP Air Fiber 5XHD| Ubiquiti Networks | Antene Radio AF-5X-HD
-25 %
Antene Radio PtP Air Fiber 5XHD| Ubiquiti Networks | Antene Radio AF-5X-HD
Antene Radio PtP Air Fiber 5XHD| Ubiquiti Networks | Antene Radio AF-5X-HD
Antene Radio PtP Air Fiber 5XHD| Ubiquiti Networks | Antene Radio AF-5X-HD
Antene Radio PtP Air Fiber 5XHD| Ubiquiti Networks | Antene Radio AF-5X-HD

Antene Radio PtP Air Fiber 4XHD AF-5X-HD


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Antene Radio PtP Air Fiber

Prodhuesi : Ubiquiti Networks

Modeli : AF-5X-HD

IP-67 : Po

GPS : E Jashtme, Baze Magnetike

Shpejtesia Maksimale : 1 Gbps +

PPS Maksimale : 2 + Milion

Eficenca Spektrale : 21.2 bps/Hz

Gjeresia Spektrale e Suportuar : 10/20/30/40/50/60/80/100 MHz

Funksioni : Zoteron teknologjine PtP e dizenjuar ne menyre specifike per te mundesuar eficence te larte spektrale dhe izolim te zhurmes. Eshte rezistente ndaj ujit dhe e pershtatshme per cdo lloj moti.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
59,999Leke
79,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: AF-5X-HD
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.