MENU
Shporta

Antene PtP/PtMP Wireless airMAX Rocket M5 | Ubiquiti Networks | Antene Rocket M5

Antene PtP/PtMP Wireless airMAX Rocket M5 | Ubiquiti Networks | Antene Rocket M5
Antene PtP/PtMP Wireless airMAX Rocket M5 | Ubiquiti Networks | Antene Rocket M5
Antene PtP/PtMP Wireless airMAX Rocket M5 | Ubiquiti Networks | Antene Rocket M5
-12 %
Antene PtP/PtMP Wireless airMAX Rocket M5 | Ubiquiti Networks | Antene Rocket M5
Antene PtP/PtMP Wireless airMAX Rocket M5 | Ubiquiti Networks | Antene Rocket M5
Antene PtP/PtMP Wireless airMAX Rocket M5 | Ubiquiti Networks | Antene Rocket M5
Antene PtP/PtMP Wireless airMAX Rocket M5 | Ubiquiti Networks | Antene Rocket M5

Antene BaseStation airMAX Rocket M5


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Antene airMAX BaseStation

Prodhuesi : Ubiquiti Networks

Modeli : Rocket M5

Frekuenca : 5 GHz

Shpejtesia : 150+ Mbps 

Porta : (1) 10/100 Ethernet

Funksioni : Pajisja mundeson performance te larte ne ambjente te jashme. Gjithashtu ofron shkallezim dhe shpejtesi te larte, dhe vonese te ulet ne rrjetet multipoint te pa licensuar.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
14,999Leke
16,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Rocket M5
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.