MENU
Shporta

Kamera Mbrapa per Samsung Galaxy S6 edge plus

Kamera Mbrapa per Samsung Galaxy S6 edge plus
Kamera Mbrapa per Samsung Galaxy S6 edge plus
Kamera Mbrapa per Samsung Galaxy S6 edge plus
Kamera Mbrapa per Samsung Galaxy S6 edge plus
-34 %
Kamera Mbrapa per Samsung Galaxy S6 edge plus
Kamera Mbrapa per Samsung Galaxy S6 edge plus
Kamera Mbrapa per Samsung Galaxy S6 edge plus
Kamera Mbrapa per Samsung Galaxy S6 edge plus
Kamera Mbrapa per Samsung Galaxy S6 edge plus

Kamera Mbrapa per Samsung Galaxy S6 edge plus


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
659Leke
999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Samsung S6 edge plus
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.