MENU
Shporta

Transmetues Wireless per Kamerat e Makines

Transmetues Wireless per Kamerat e Makines
Transmetues Wireless per Kamerat e Makines
Transmetues Wireless per Kamerat e Makines
Transmetues Wireless per Kamerat e Makines
Transmetues Wireless per Kamerat e Makines
-25 %
Transmetues Wireless per Kamerat e Makines
Transmetues Wireless per Kamerat e Makines
Transmetues Wireless per Kamerat e Makines
Transmetues Wireless per Kamerat e Makines
Transmetues Wireless per Kamerat e Makines
Transmetues Wireless per Kamerat e Makines

Transmetues Wireless per Kamerat e Makines


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Transmetues Wireless

Frekuenca : 2468 MHz

Output : 100mW

Temperatura : -20 - 60 grade Celcius

Nderfaqja AV out : RCA jack

Rangu i punimit : mbi 50 metra

Gjatesia e kabllit : 1.3 metra

Materiali : plastik

Ngjyra : e zeze

Detaje : 

Transmetuesi wireles me frekuence 2.4 GHz sherben per te kthyer kamerat e makines tuaj,  nga kamera me kabell ne kamera wireless. Cdo gje transmetohet pa pasur nevoje per kabell.

Perdoret zakonisht per te shfaqur  pamjet e kameres ne monitorin e makines tuaj, DVD player etj.

Mjafton vetem nje minute dhe kamera juaj kthehet ne nje kamera me wireless !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,499Leke
1,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Transmetues Wireless
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.