MENU
Shporta

Altoparlant me Bluetooth JBL Soundgear

Altoparlant me Bluetooth JBL Soundgear
Altoparlant me Bluetooth JBL Soundgear
Altoparlant me Bluetooth JBL Soundgear
Altoparlant me Bluetooth JBL Soundgear
Altoparlant me Bluetooth JBL Soundgear
-26 %
Altoparlant me Bluetooth JBL Soundgear
Altoparlant me Bluetooth JBL Soundgear
Altoparlant me Bluetooth JBL Soundgear
Altoparlant me Bluetooth JBL Soundgear
Altoparlant me Bluetooth JBL Soundgear
Altoparlant me Bluetooth JBL Soundgear

Altoparlant me Bluetooth JBL Soundgear 


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Altoparlant

Marka : JBL

Lidhja : Bluetooth

Detaje : 

Produkti eshte i markes JBL dhe sheben per te degjuar muzike nepermjet telefonit . Ka nje dizanj shume te pershtatshem per tu vendosur rreth qafes tuaj dhe lidhet me anen e bluetooth me telefonin . Altoparlanti JBL mban bateri deri ne 6 ore dhe permban teknologji multipoint per lidhje te dyfishte .

Materiali eshte i forte dhe rezistent.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,999Leke
2,699Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: JBL
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku