MENU
Shporta

Mikser Elektrik dhe Rrahese DSP

Mikser Elektrik dhe Rrahese DSP
Mikser Elektrik dhe Rrahese DSP
Mikser Elektrik dhe Rrahese DSP
Mikser Elektrik dhe Rrahese DSP
Mikser Elektrik dhe Rrahese DSP
Mikser Elektrik dhe Rrahese DSP
-29 %
Mikser Elektrik dhe Rrahese DSP
Mikser Elektrik dhe Rrahese DSP
Mikser Elektrik dhe Rrahese DSP
Mikser Elektrik dhe Rrahese DSP
Mikser Elektrik dhe Rrahese DSP
Mikser Elektrik dhe Rrahese DSP
Mikser Elektrik dhe Rrahese DSP

Mikser Elektrik dhe Rrahese DSP


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Mikser & Rrahese

Marka : DSP

Nivele shpejtesie :

Perfshihen : 2 rrahese + 2 grepa

Vecori : buton per heqjen e rrahesve lehtesisht, pastrohet lehtesisht, multifunksionale etj

Funksioni : rrahese per vezet, mikser per brumera, pergatitje te gatimeve te ndryshme, kek, krem etj.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Shenim: Jepni pershtypjen tuaj per produktin qe keni blere!
Keq Mire
2,499Leke
3,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: DSP
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.