MENU
Shporta

Adaptor Karikuesi Universal Amerikan ne Europian dhe Mbrojtes Tensioni | USA to Europe Plug Adapter

Adaptor Karikuesi Universal Amerikan ne Europian dhe Mbrojtes Tensioni | USA to Europe Plug Adapter
Adaptor Karikuesi Universal Amerikan ne Europian dhe Mbrojtes Tensioni | USA to Europe Plug Adapter
Adaptor Karikuesi Universal Amerikan ne Europian dhe Mbrojtes Tensioni | USA to Europe Plug Adapter
Adaptor Karikuesi Universal Amerikan ne Europian dhe Mbrojtes Tensioni | USA to Europe Plug Adapter
Vetem Online -34 %
Adaptor Karikuesi Universal Amerikan ne Europian dhe Mbrojtes Tensioni | USA to Europe Plug Adapter
Adaptor Karikuesi Universal Amerikan ne Europian dhe Mbrojtes Tensioni | USA to Europe Plug Adapter
Adaptor Karikuesi Universal Amerikan ne Europian dhe Mbrojtes Tensioni | USA to Europe Plug Adapter
Adaptor Karikuesi Universal Amerikan ne Europian dhe Mbrojtes Tensioni | USA to Europe Plug Adapter
Adaptor Karikuesi Universal Amerikan ne Europian dhe Mbrojtes Tensioni | USA to Europe Plug Adapter

Adaptor Karikuesi Universal Amerikan ne Europian dhe Mbrojtes Tensioni | USA to Europe Plug Adapter


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Adaptor

Modeli : Adapter

Outputi Maksimal : 6A

Voltazhi : 100-250V

Funksioni : Pershtatet me te gjitha prizat europiane, duke perfshire edhe prizat Hexagon. I pershtatshem per perdorim shtepiak ose per udhetime. Dizajni ben te mundur qe pajisjet te mos bien kur jane ne prize. Eshte perfekte per te karikuar Smart phone, altoparlante me Bluetooth, tableta, makina rroje, kufje, laptop etj.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.


Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
99Leke
149Leke
  • Stock: In Stock
  • Modeli: Adapter
  • SKU: Adapter

Dergoja nje miku


Per te siguruar pakon ne kohe dhe cilesi ne perdorim dy sherbime transporti ekspres
1.Posta Shqiptare
2.Adex Courier EkspresMetodat e thjeshta dhe te siguruara e bejne me te lehte porosine tuaj:

Ne ofrojme mundesite si me poshte:
1.Paguaj Kesh ne dorezim te pakos tek postieri
2.Transferte Bankare 
3.Paypal 
4.Karte Krediti ose Debiti

Zakonisht sherbimi i postimit varion nga 24-48 ore.

Per te siguruar cilesine e sherbimit procesi i dorezimit kalon ne keto faza.
1.Konfirmimi i porosise 
2.Printimi i faturave dhe Testimi i produktit
3.Paketimi 
4.Shperndarja 
Per me shume informacion lidhu me kujdesin ndaj klientit nga ora 08:00-16:00
ne numrin 042253169 qe eshte dhe WhatsApp


Per te ofruar nje sherbim korrekt dhe dinjtoz ne ofrojme mundesine e sherbimit dhe pas blerjes se produktit.
Nepermjet formularit kthim produkti ju do te jeni ne gjendje te njoftoni ne kohe reale nje problematike prane departamentit mbrojta e konsumatorit.
Kliko tek formulari me poshte.

Formulari i kthimit te produktit Disa pyetje te shpeshta ?

Lancuar ne Prill 2018, Akesore.al (aksesor.al) eshte nje pike adresimi per konsumatorin Shqiptar. Platforma i jep mundesine klienteve te porositin nga kudo qe ndodhen . Aksesore.al ka tashme me shume se 6000 produkte Te furnizuar nga disa fabrika te njohura ne Europe dhe Kine. Aksesore.al iu sjell klienteve kualitetin e produkteve me cmime me te mira ne treg edhe per porosi te vogla. Dhe akoma me shume, Akesore.al ofron dergesa falas per shumicen e produkteve.
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.