MENU
Shporta

Router Wireless D-Link Gigabit me 4 Antena 1.2 Gbps | Pajisje Rrjeti Mu-MIMO

Router Wireless D-Link Gigabit me 4 Antena 1.2 Gbps | Pajisje Rrjeti Mu-MIMO
Router Wireless D-Link Gigabit me 4 Antena 1.2 Gbps | Pajisje Rrjeti Mu-MIMO
Router Wireless D-Link Gigabit me 4 Antena 1.2 Gbps | Pajisje Rrjeti Mu-MIMO
Router Wireless D-Link Gigabit me 4 Antena 1.2 Gbps | Pajisje Rrjeti Mu-MIMO
Router Wireless D-Link Gigabit me 4 Antena 1.2 Gbps | Pajisje Rrjeti Mu-MIMO
-21 %
Router Wireless D-Link Gigabit me 4 Antena 1.2 Gbps | Pajisje Rrjeti Mu-MIMO
Router Wireless D-Link Gigabit me 4 Antena 1.2 Gbps | Pajisje Rrjeti Mu-MIMO
Router Wireless D-Link Gigabit me 4 Antena 1.2 Gbps | Pajisje Rrjeti Mu-MIMO
Router Wireless D-Link Gigabit me 4 Antena 1.2 Gbps | Pajisje Rrjeti Mu-MIMO
Router Wireless D-Link Gigabit me 4 Antena 1.2 Gbps | Pajisje Rrjeti Mu-MIMO
Router Wireless D-Link Gigabit me 4 Antena 1.2 Gbps | Pajisje Rrjeti Mu-MIMO

Router Wireless D-Link Gigabit me 4 Antena 1.2 Gbps | Pajisje Rrjeti Mu-MIMO 


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Router

Marka : D-LINK

Modeli : DIR-842

Lidhja : Wireless ose WiFi

Power Adaptor : 

  • input 100 - 240V AC, 50/60 Hz
  • output 12V, 1A

Bandwidth : QoS ( Quality of Service) per te prioritizuar trafikun

Shpejtesia : 867 Mbps ne 5GHz  + 300 Mbps ne 2.4 GHz

Nderfaqja : 1 porte 10/100/1000 Gigabit WAN dhe 4 porta 10/100/1000 Gigabit LANe

Vecori :  perdoret per siperfaqe te medha si biznese, kompani, vila etj


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
10,999Leke
13,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: D-Link DIR-842
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.