MENU
Shporta

Bateri e Jashtme Baseus Power Bank 30000mAh

Bateri e Jashtme Baseus Power Bank 30000mAh
Bateri e Jashtme Baseus Power Bank 30000mAh
Bateri e Jashtme Baseus Power Bank 30000mAh
Bateri e Jashtme Baseus Power Bank 30000mAh
Bateri e Jashtme Baseus Power Bank 30000mAh
Bateri e Jashtme Baseus Power Bank 30000mAh
Bateri e Jashtme Baseus Power Bank 30000mAh
-20 %
Bateri e Jashtme Baseus Power Bank 30000mAh
Bateri e Jashtme Baseus Power Bank 30000mAh
Bateri e Jashtme Baseus Power Bank 30000mAh
Bateri e Jashtme Baseus Power Bank 30000mAh
Bateri e Jashtme Baseus Power Bank 30000mAh
Bateri e Jashtme Baseus Power Bank 30000mAh
Bateri e Jashtme Baseus Power Bank 30000mAh
Bateri e Jashtme Baseus Power Bank 30000mAh

Bateri e Jashtme Baseus Power Bank 30000mAh


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Power Bank

Marka : Baseus

Kapaciteti i baterise : 30 000 mAh

Input ( Hyrja ) : 

iPhone : 5V/2.1A  input port

Micro Usb : 5V/2.1A  input port

Type-C : 5V/2.1A  input port

Output ( Dalja ) : 

  1. Dalja USB 2: 5V / 2.4A 
  2. Dalja USB 1: 5V / 1A 
  3. Dalja Type C: 5V/3A

Funksioni : Perdoret per te siguruar bateri telefonit tuaj pa pasur nevojen e karikuesit. Gjithashtu nepermjet Power Bank mundesoni karikimin e 3 celulareve ne te njejten kohe.

Pershtatet me : iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei etj

Material cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
3,690Leke
4,590Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: BASEUS
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.