Te gjitha kategorite

 • Te gjitha kategorite
 • TELEFONA & AKSESORE
 • Huawei
 • Honor 4X
 • Honor 5X
 • Honor 7
 • Honor 8
 • Honor 8 Lite
 • Huawei P6
 • Huawei P7
 • Huawei P8
 • Huawei P8 Lite
 • P8 Lite 2017
 • Huawei P9
 • Huawei P9 Plus
 • P20 LITE
 • Huawei Mate 7
 • Huawei Mate S
 • iPhone
 • iPhone 5
 • Iphone 5C
 • iPhone 5S
 • Iphone SE
 • iPhone 6
 • iPhone 6+
 • iPhone 6S
 • iPhone 6S+
 • iPhone 7
 • iPhone 7+
 • iPhone 8
 • iPhone 8+
 • iPhone X
 • SONY
 • SONY Z
 • SONY Z1
 • SONY Z2
 • SONY Z3
 • SONY Z5
 • SONY XA
 • Z ULTRA
 • Xiaomi
 • Redmi 2
 • Redmi 3
 • Redmi 4A
 • Redmi 4X
 • Redmi note 2
 • Redmi Note 3
 • Redmi Note 4
 • Redmi Note 4x
 • Redmi Note 5
 • Redmi Note 6 Pro
 • Redmi 6Pro/A2 Lite
 • Redmi S2/Y2
 • Xiaomi MI A1
 • Xiaomi MI A2
 • Xiaomi MI 5
 • Xiaomi MI 6
 • Xiaomi MI F1
 • LG
 • LG G2
 • LG G3
 • LG G4
 • LG G5
 • NEXUS 4
 • X POWER
 • ELEKTRONIKE
 • Seria S
 • A6 2018
 • Samsung galaxy s3
 • Samsung Galaxy S3 mini
 • Samsung Galaxy S4
 • Samsung Galaxy S4 mini
 • Samsung Galaxy S5
 • Samsung galaxy s5 mini
 • Samsung Galaxy S6
 • Samsung Galaxy S6 Edge
 • Samsung Galaxy S6 Edge plus
 • Samsung Galaxy S7
 • Samsung Galaxy S7 Edge
 • Samsung J8 2018
 • Samsung A5 2016
 • Samsung A7 2016
 • Samsung A8 2016
 • Seria J
 • J2 Pro 2018
 • J4 2018
 • J6 2018
 • Seria J1
 • Seria J2
 • Seria J3
 • Seria J5
 • Seria J7
 • Te ndryshme
 • Note 3
 • Note 4
 • Note 5
 • Tableta
 • Seria N P T
 • SHTEPIA
 • Kondicionim
 • Ngrohje
 • Uje sanitar
 • SIGURIA
 • KOMPJUTER & ZYRE
 • Laptop
 • Desktop
 • Workstation
 • BUKURIA & FLOKET
 • Samsung
 • VESHJE PER MESHKUJ
 • BLUZA SPORTIVE
 • POLO PER MESHKUJ
 • SPORT
 • AKSESORE
 • KEPUCE & CANTA
 • FEMIJET & BEBA
 • LODRA & HOBI
 • VESHJE PER FEMRAT
 • BLUZA PER FEMRA
 • FUSTANE
 • KEMISHE PER FEMRA
 • PALLTO
 • XHUPA PER FEMRA
 • AKSESORE

100% markë e re dhe me cilësi të lartë.

Ky zhveshes Automatik Telash  do të zhveshë, të shtypë dhe prerë në një pjesë të kohës së mjeteve tradicionale, pa dëmtime. Pincat kanë aftësi dërrmuese dhe janë të kodifikuara me ngjyra për crimps në terminalet e izoluar dhe jo të izoluar 1.5 - 6mm.

Rregullimi i vetvetes me dorezën e dorezës së jastëkut.

Futja anësore e telit për lehtësinë e përdorimit. Prerëse teli të integruar dhe nofulla të dendura.

Ndërtim me detyra të rënda dhe teh të çelikut të ngurtësuar për performanca të jashtëzakonshme afatgjata.

Për zhveshjen e izolimit plastik / gome në kabllo të vetme / të shumëfishtë dhe tela prej 0,5 - 6 mm.

Diametri i zhveshjes mund të rregullohet automatikisht për seksione të ndryshme të telit.

Për telat e bakrit dhe aluminit, fillesat e shumta deri në 6 mm, fillesa e vetme deri në 0.5 mm.


Pakoja përfshin :

         1x pince per zhveshje teli


Specifikimet e artikullit

Gjendja e produktit :

Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.
Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.


Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 48 oreve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje recension

Lutemi Hyr ose regjistrohu qe te shkruash nje recension

Produkte te ngjashme

Produkte te reja

Pasqyre me dy ane per femra
Zbritje
New

349Leke 799Leke

Pasqyre me dy ane per femra

Makine dylli plus nje shufer dylli
Zbritje
New
Peshore elektronike per kuzhine
Zbritje
New
Makine depilimi SH-Brown 2 ne 1
Zbritje
New
Bateri LG BL41ZH
Zbritje
New

1,199Leke 1,499Leke

Bateri LG BL41ZH

Blender portativ per lengje
Zbritje
New

999Leke 1,999Leke

Blender portativ per lengje

Pjaster Sokany HS-915
Zbritje
New

2,599Leke 2,999Leke

Pjaster Sokany HS-915

Mates Eletronik Temperature dhe Lageshtie
Zbritje
New
Hekur udhetimi dhe me avull dsp
Zbritje
New

2,399Leke 2,999Leke

Hekur udhetimi dhe me avull dsp