MENU
Shporta

Kuti Metalike per Server 16U | Server Racks | Server Cabinets

Kuti Metalike per Server 16U | Server Racks | Server Cabinets
Kuti Metalike per Server 16U | Server Racks | Server Cabinets
Kuti Metalike per Server 16U | Server Racks | Server Cabinets
-16 %
Kuti Metalike per Server 16U | Server Racks | Server Cabinets
Kuti Metalike per Server 16U | Server Racks | Server Cabinets
Kuti Metalike per Server 16U | Server Racks | Server Cabinets
Kuti Metalike per Server 16U | Server Racks | Server Cabinets

Kuti Metalike per Server 16U | Server Racks | Server Cabinets


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Server Rack

Madhesia : 16U ose 28 ''

Detaje : 

Server Rack ose e ashtquajtur ndryshe kuti mbajtese per server eshte nje pajisje e krijuar posaçerisht per te mbajtur pajisje teknike duke perfshire : router, switch, hub dhe server.

Kjo pajisje realizon strehimin e sigurte te pajisjeve teknike dhe perdoret kryesisht nga bizneset. 

Vecori te Server Rack 16U : 

  • Permasat : 530mm (gjeresi) x 508mm (gjatesi) x 700mm (lartesi)
  • Pjesa Para : Xham i mbeshtetur ne alumin
  • Pjesa e Pasme : Panel i pasme
  • Pjesa Anash : Mbyllet me anen e metodes lock (me celes)
  • Pjesa Siper : Kasa siper ka te integruar Forced Ventilation (Fan Modul )


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
15,999Leke
18,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Server Rack
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.