MENU
Shporta

Karikues Laptopi DELL 65W l Adapter

Karikues Laptopi DELL 65W l Adapter
Karikues Laptopi DELL 65W l Adapter
Karikues Laptopi DELL 65W l Adapter
-12 %
Karikues Laptopi DELL 65W l Adapter
Karikues Laptopi DELL 65W l Adapter
Karikues Laptopi DELL 65W l Adapter
Karikues Laptopi DELL 65W l Adapter

Karikues Laptopi DELL 65W


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Karikues

Marka : DELL SBOX DL-65W

Hyrja ( Input ) : AC 100 - 240V / 1.5A

Dalja (Output ) : DC 19.5V / 3.34A

Dimensionet : 117mm x 50mm x 32mm

Fuqia : max 65 W

Eficenca : > 82%

DC Connector : Round 4.5 x 3.0 mm 

Vecori : Mbrojtja nga mbikarikimi, konsumim te ulet te baterise dhe interference te ulet.

Operon ne Temperaturen : 0°C- 40°C


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,199Leke
2,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: DELL
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.