MENU
Shporta

Set Kompjuter dhe Monitor Refurbished Fujitsu Siemens E700

Set Kompjuter dhe Monitor Refurbished Fujitsu Siemens E700
Set Kompjuter dhe Monitor Refurbished Fujitsu Siemens E700
Set Kompjuter dhe Monitor Refurbished Fujitsu Siemens E700
Set Kompjuter dhe Monitor Refurbished Fujitsu Siemens E700
Set Kompjuter dhe Monitor Refurbished Fujitsu Siemens E700
Set Kompjuter dhe Monitor Refurbished Fujitsu Siemens E700
Set Kompjuter dhe Monitor Refurbished Fujitsu Siemens E700
-21 %
Set Kompjuter dhe Monitor Refurbished Fujitsu Siemens E700
Set Kompjuter dhe Monitor Refurbished Fujitsu Siemens E700
Set Kompjuter dhe Monitor Refurbished Fujitsu Siemens E700
Set Kompjuter dhe Monitor Refurbished Fujitsu Siemens E700
Set Kompjuter dhe Monitor Refurbished Fujitsu Siemens E700
Set Kompjuter dhe Monitor Refurbished Fujitsu Siemens E700
Set Kompjuter dhe Monitor Refurbished Fujitsu Siemens E700
Set Kompjuter dhe Monitor Refurbished Fujitsu Siemens E700

Set Kompjuter dhe Monitor Refurbished Fujitsu Siemens E700 


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kompjuter & Monitor

Marka : Fujitsu

Modeli : Refurbished Fujitsu Siemens E700

Sistemi Operativ : Windows 7 Professional

Ekrani : 19 inch

Rezolucioni : 1366 x 768

CPU (Proçesori ) : Intel Pentium G-640

Teknologjia e Memories: DDR3 SDRAM

RAM : 4GB 

Hard-Disk : 320 GB


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
14,999Leke
18,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Refurbished Fujitsu Siemens E700
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.