MENU
Shporta

Boks me Bluetooth JBL GT-112 | Portable Bluetooth Speaker

Boks me Bluetooth JBL GT-112 | Portable Bluetooth Speaker
Boks me Bluetooth JBL GT-112 | Portable Bluetooth Speaker
Boks me Bluetooth JBL GT-112 | Portable Bluetooth Speaker
Boks me Bluetooth JBL GT-112 | Portable Bluetooth Speaker
Boks me Bluetooth JBL GT-112 | Portable Bluetooth Speaker
Boks me Bluetooth JBL GT-112 | Portable Bluetooth Speaker
-27 %
Boks me Bluetooth JBL GT-112 | Portable Bluetooth Speaker
Boks me Bluetooth JBL GT-112 | Portable Bluetooth Speaker
Boks me Bluetooth JBL GT-112 | Portable Bluetooth Speaker
Boks me Bluetooth JBL GT-112 | Portable Bluetooth Speaker
Boks me Bluetooth JBL GT-112 | Portable Bluetooth Speaker
Boks me Bluetooth JBL GT-112 | Portable Bluetooth Speaker
Boks me Bluetooth JBL GT-112 | Portable Bluetooth Speaker

Boks me Bluetooth JBL GT-112 | Portable Bluetooth Speaker


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Boks

Marka : JBL

Modeli : GT-112

Dimensionet : 170 x 76 x 76 mm

Lidhja : me bluetooth version 5.1

Frekuenca : 60 Hz- 20 KHz

Koha e karikimit : 2 ore

Distanca e transmetimit : 10 metra

Perdorimi : Per te degjuar muzike

Kapaciteti i baterise : 1200 mAh

Vecori : Super Bass

Perfshihet : Boksi dhe fisha qe realizon karikimin e tij.

Material cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,599Leke
2,199Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: JBL GT-112
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku