MENU
Shporta

Fishe Karikimi Baseus per iPhone/iOS Fast Charger 200cm

Fishe Karikimi Baseus per iPhone/iOS Fast Charger 200cm
Fishe Karikimi Baseus per iPhone/iOS Fast Charger 200cm
Fishe Karikimi Baseus per iPhone/iOS Fast Charger 200cm
Fishe Karikimi Baseus per iPhone/iOS Fast Charger 200cm
-17 %
Fishe Karikimi Baseus per iPhone/iOS Fast Charger 200cm
Fishe Karikimi Baseus per iPhone/iOS Fast Charger 200cm
Fishe Karikimi Baseus per iPhone/iOS Fast Charger 200cm
Fishe Karikimi Baseus per iPhone/iOS Fast Charger 200cm
Fishe Karikimi Baseus per iPhone/iOS Fast Charger 200cm

Fishe Karikimi Baseus per iPhone/iOS Fast Charger 200cm


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Fishe Karikimi

Marka : BASEUS

Gjatesia : 200 cm

Detaje : 

Produkti eshte i markes Baseus, USB ne Lightning(iPhone) te cilin e suportojne te gjitha modelet iPhone duke nisur nga 5/ 5s/ 6 -- XS Max/ 11/11 Pro/ 11 Pro Max .

Materiali eshte i forte dhe rezistent.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
499Leke
599Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Baseus
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.