MENU
Shporta

Ekran Origjinal per Samsung Galaxy S3 Neo i9301 pa Kornize

Ekran Origjinal per Samsung Galaxy S3 Neo i9301 pa Kornize
Ekran Origjinal per Samsung Galaxy S3 Neo i9301 pa Kornize
Ekran Origjinal per Samsung Galaxy S3 Neo i9301 pa Kornize
-14 %
Ekran Origjinal per Samsung Galaxy S3 Neo i9301 pa Kornize
Ekran Origjinal per Samsung Galaxy S3 Neo i9301 pa Kornize
Ekran Origjinal per Samsung Galaxy S3 Neo i9301 pa Kornize
Ekran Origjinal per Samsung Galaxy S3 Neo i9301 pa Kornize

Ekran Origjinal per Samsung Galaxy S3 Neo i9301 pa Kornize

Specifikimet e produktit:

Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Ekrani eshte 100% i testuar!

Testoni ekranin para se ta montoni!

Te gjithe produktet testohen para se te dergohen ne adrese.

Garanci e kthimit te parave brenda 48 oreve.
Shenim: Ekrani nuk ka gervishje dhe demtime, nuk eshte i instaluar me pare.
Paketimi: Paketim antishok-qese plastike + kuti kartoni.
Pagesa: Ne pranojme pagesa me: BKT, PayPal dhe paguaj cash kur merr mallin.
Transporti:  Nepermjet Postes Shqiptare dhe Postes ADEX.
Ne rrethe ju paguani nje kosto shtese 80 leke me Poste Shqiptare dhe 300 leke me Posten ADEX. 
Te gjitha ekranet jane no dead pixel.
Nuk pranohen demtime fizike nen logon tone.

Ne nuk mbajme pergjegjesi!
  1. Instalim jo profesional
  2. Demtim i ekranit
  3. Renie ne uje
  4. Demtim i fishave,konektoreve dhe veteshtypje.

Nese produkti qe ju merrni eshte i demtuar, ju lutem na njoftoni menjehere dhe ne ju ndyshojme produktin me nje produkt te ri.
Kur ju merrni pakon tuaj ju lutem kontrolloni pakon dhe produktin. Para instalimit kontrolloni pamjen e produktit dhe funksionin e tij.
Ju duhet te  testoni ekranin para instalimit dhe  nese ka ndonje problem, ju lutem kontaktoni me kujdesin ndaj klientit,
Ju lutem na dergoni foto ose video dhe inxhinieri do te kontrolloje kualitetin dhe cilesine dhe me pas ne jua zevendesojme me nje produkt te ri.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
4,799Leke
5,599Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Samsung S3 Neo i9301
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.