MENU
Shporta

Boks me Bluetooth 136 | Portable Bluetooth Speaker

Boks me Bluetooth 136 | Portable Bluetooth Speaker
Boks me Bluetooth 136 | Portable Bluetooth Speaker
Boks me Bluetooth 136 | Portable Bluetooth Speaker
Boks me Bluetooth 136 | Portable Bluetooth Speaker
Boks me Bluetooth 136 | Portable Bluetooth Speaker
-28 %
Boks me Bluetooth 136 | Portable Bluetooth Speaker
Boks me Bluetooth 136 | Portable Bluetooth Speaker
Boks me Bluetooth 136 | Portable Bluetooth Speaker
Boks me Bluetooth 136 | Portable Bluetooth Speaker
Boks me Bluetooth 136 | Portable Bluetooth Speaker
Boks me Bluetooth 136 | Portable Bluetooth Speaker

Boks me Bluetooth 136 | Portable Bluetooth Speaker


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Boks

Modeli : 136

Lidhja : me bluetooth versioni 4.2 

Koha e perdorimit : 3-5 ore

Koha e karikimit : 2 ore

Distanca e transmetimit : 10 metra

Perdorimi : Per te degjuar muzike

Kapaciteti i baterise : 1800 mAh

Vecori : Super Bass

Perfshihet : Boksi dhe fisha qe realizon karikimin e tij.

Material cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,799Leke
2,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: 136
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.