MENU
Shporta

Antene Wireless airMAX Powerbeam AC 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna PBE-5AC-Gen2

Antene Wireless airMAX Powerbeam AC 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna PBE-5AC-Gen2
Antene Wireless airMAX Powerbeam AC 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna PBE-5AC-Gen2
Antene Wireless airMAX Powerbeam AC 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna PBE-5AC-Gen2
Antene Wireless airMAX Powerbeam AC 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna PBE-5AC-Gen2
-10 %
Antene Wireless airMAX Powerbeam AC 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna PBE-5AC-Gen2
Antene Wireless airMAX Powerbeam AC 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna PBE-5AC-Gen2
Antene Wireless airMAX Powerbeam AC 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna PBE-5AC-Gen2
Antene Wireless airMAX Powerbeam AC 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna PBE-5AC-Gen2
Antene Wireless airMAX Powerbeam AC 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna PBE-5AC-Gen2

Antene Powerbeam AC airMAX PBE-5AC-Gen2 5Ghz 27 dBi


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Antene airMAX Powerbeam AC

Prodhuesi : Ubiquiti Networks

Modeli : PBE-5AC-Gen2

Frekuenca : 5 GHz

Shpejtesia : 450+ Mbps

Rrezja : 25+ Km

Funksioni : Duke pasur te perfshire nje dizajn te reflektorit te sheshte me teknologji airMAX ac, antena eshte ideale per vendosjet e pajisjeve CPE qe kerkojne performance maksimale.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
18,499Leke
20,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: PBE-5AC-Gen2
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.