MENU
Shporta

Adaptor Ugreen Micro USB ne Type-C per Huawei, Xiaomi, Samsung

 Adaptor Ugreen Micro USB ne Type-C per Huawei, Xiaomi, Samsung
 Adaptor Ugreen Micro USB ne Type-C per Huawei, Xiaomi, Samsung
 Adaptor Ugreen Micro USB ne Type-C per Huawei, Xiaomi, Samsung
 Adaptor Ugreen Micro USB ne Type-C per Huawei, Xiaomi, Samsung
 Adaptor Ugreen Micro USB ne Type-C per Huawei, Xiaomi, Samsung
 Adaptor Ugreen Micro USB ne Type-C per Huawei, Xiaomi, Samsung
-46 %
 Adaptor Ugreen Micro USB ne Type-C per Huawei, Xiaomi, Samsung
 Adaptor Ugreen Micro USB ne Type-C per Huawei, Xiaomi, Samsung
 Adaptor Ugreen Micro USB ne Type-C per Huawei, Xiaomi, Samsung
 Adaptor Ugreen Micro USB ne Type-C per Huawei, Xiaomi, Samsung
 Adaptor Ugreen Micro USB ne Type-C per Huawei, Xiaomi, Samsung
 Adaptor Ugreen Micro USB ne Type-C per Huawei, Xiaomi, Samsung
Adaptor Ugreen Micro USB ne Type-C per Huawei, Xiaomi, Samsung

 Adaptor Ugreen Micro USB ne Type-C per Huawei, Xiaomi, Samsung


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Adaptor

Marka : Ugreen

Detaje : 

Produkti eshte i markes Ugreen. Eshte nje adaptor OTG i cili konverton hyrjen femer Micro USB 2.0 ne Usb Type-C versioni 3.1

Materiali i jashtem eshte prej alumini. 


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
699Leke
1,299Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: UGREEN
  • Weight: 250.00g

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.