MENU
Shporta

Rrip Mbajtes per Skuter Xiaomi dhe Biciklete

Rrip Mbajtes per Skuter Xiaomi dhe Biciklete
Rrip Mbajtes per Skuter Xiaomi dhe Biciklete
Rrip Mbajtes per Skuter Xiaomi dhe Biciklete
Rrip Mbajtes per Skuter Xiaomi dhe Biciklete
-31 %
Rrip Mbajtes per Skuter Xiaomi dhe Biciklete
Rrip Mbajtes per Skuter Xiaomi dhe Biciklete
Rrip Mbajtes per Skuter Xiaomi dhe Biciklete
Rrip Mbajtes per Skuter Xiaomi dhe Biciklete
Rrip Mbajtes per Skuter Xiaomi dhe Biciklete

Rrip Mbajtes per Skuter Xiaomi dhe Biciklete 


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Rrip Mbajtes

Gjatesia : 1.6 metra

Detaje : 

Rripi sherben per te mbajtur ne krahe skuterin ose bicikleten tuaj. Lidhet ne te dy anet e trupit te bicikletes ose skuterit dhe me pas zgjithet gjatesia e pershtatshme per ta mbajtur ne qafe.

Material cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,089Leke
1,589Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Rrip Mbajtes
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.