MENU
Shporta

Pjaster Flokesh Sokany | Stilues per Floket

Pjaster Flokesh Sokany | Stilues per Floket
Pjaster Flokesh Sokany | Stilues per Floket
Pjaster Flokesh Sokany | Stilues per Floket
Pjaster Flokesh Sokany | Stilues per Floket
Pjaster Flokesh Sokany | Stilues per Floket
-13 %
Pjaster Flokesh Sokany | Stilues per Floket
Pjaster Flokesh Sokany | Stilues per Floket
Pjaster Flokesh Sokany | Stilues per Floket
Pjaster Flokesh Sokany | Stilues per Floket
Pjaster Flokesh Sokany | Stilues per Floket
Pjaster Flokesh Sokany | Stilues per Floket

Pjaster Flokesh Sokany | Stilues per Floket


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Pjaster Flokesh

Marka : SOKANY

Modeli : HS-915

Ngjyra : e kuqe

Ekrani : LCD

Voltazhi : 220V - 240V

Pershtatet : me te gjitha tipet e flokeve

Funksioni : per te realizuar floke te drejta dhe me onde / kacurrela

Vecori : Teknologji e qeramikes, ekran LCD per zgjedhjen e temperatures

Detaje : 

Produkti eshte i markes Sokany dhe realizon shtrirjen per te gjitha tipet e flokeve. Gjithashtu Pjasteri Sokany te mundeson edhe stilizimin e flokeve me onde duke e bere kete nje produkt te shumekerkuar nga klientet.

Materiali eshte i forte dhe rezistent.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Shenim: Jepni pershtypjen tuaj per produktin qe keni blere!
Keq Mire
2,599Leke
2,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: SOKANY
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.