MENU
Shporta

Kamera White Shark Full HD 1080p | CYCLOPS USB Webcam

Kamera White Shark Full HD 1080p | CYCLOPS USB Webcam
Kamera White Shark Full HD 1080p | CYCLOPS USB Webcam
Kamera White Shark Full HD 1080p | CYCLOPS USB Webcam
Kamera White Shark Full HD 1080p | CYCLOPS USB Webcam
Kamera White Shark Full HD 1080p | CYCLOPS USB Webcam
Vetem Online -17 %
Kamera White Shark Full HD 1080p | CYCLOPS USB Webcam
Kamera White Shark Full HD 1080p | CYCLOPS USB Webcam
Kamera White Shark Full HD 1080p | CYCLOPS USB Webcam
Kamera White Shark Full HD 1080p | CYCLOPS USB Webcam
Kamera White Shark Full HD 1080p | CYCLOPS USB Webcam
Kamera White Shark Full HD 1080p | CYCLOPS USB Webcam

Kamera White Shark Full HD 1080p | CYCLOPS USB Webcam


PERSHKRIMI I PRODUKTIT

Nderfaqja : Usb 2.0

High definitation : 1080P

Mikrofoni: Mikrofon dixhital Hi-Fi me teknologji të anulimit të zhurmës

Gjatësia e kabllit: 1.8m

Përputhshmëria: Windows 7/8 / 8.1 / 10 / MAC OS X dhe më i ri

Detaje: 

Sensori 1080p FULL-HD siguron mprehtësi superiore dhe cilësi të figurës.

Mikrofoni dixhital Hi-Fi me teknologjinë e anulimit të zhurmës ndihmon në përmirësimin e cilësisë së të folurit për një audio të kristaltë.

LENET :6 (5 + 1 IR) lente optike të dyanshme me veshje anti-reflektuese sigurojnë një imazh me cilësi të lartë.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
2,899Leke
3,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Modeli: White Shark Full HD 1080p

Dergoja nje miku


Per te siguruar pakon ne kohe dhe cilesi ne perdorim dy sherbime transporti ekspres
1.Posta Shqiptare
2.Adex Courier EkspresMetodat e thjeshta dhe te siguruara e bejne me te lehte porosine tuaj:

Ne ofrojme mundesite si me poshte:
1.Paguaj Kesh ne dorezim te pakos tek postieri
2.Transferte Bankare 
3.Paypal 
4.Karte Krediti ose Debiti

Zakonisht sherbimi i postimit varion nga 24-48 ore.

Per te siguruar cilesine e sherbimit procesi i dorezimit kalon ne keto faza.
1.Konfirmimi i porosise 
2.Printimi i faturave dhe Testimi i produktit
3.Paketimi 
4.Shperndarja 
Per me shume informacion lidhu me kujdesin ndaj klientit nga ora 08:00-16:00
ne numrin 042253169 qe eshte dhe WhatsApp


Per te ofruar nje sherbim korrekt dhe dinjtoz ne ofrojme mundesine e sherbimit dhe pas blerjes se produktit.
Nepermjet formularit kthim produkti ju do te jeni ne gjendje te njoftoni ne kohe reale nje problematike prane departamentit mbrojta e konsumatorit.
Kliko tek formulari me poshte.

Formulari i kthimit te produktit Disa pyetje te shpeshta ?

Lancuar ne Prill 2018, Akesore.al (aksesor.al) eshte nje pike adresimi per konsumatorin Shqiptar. Platforma i jep mundesine klienteve te porositin nga kudo qe ndodhen . Aksesore.al ka tashme me shume se 6000 produkte Te furnizuar nga disa fabrika te njohura ne Europe dhe Kine. Aksesore.al iu sjell klienteve kualitetin e produkteve me cmime me te mira ne treg edhe per porosi te vogla. Dhe akoma me shume, Akesore.al ofron dergesa falas per shumicen e produkteve.
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.