MENU
Shporta

Kamera Sigurie me WiFi | Kamera IP 1080 Full HD | Kamera PTZ Remote Control

Kamera Sigurie me WiFi | Kamera IP 1080 Full HD | Kamera PTZ Remote Control
Kamera Sigurie me WiFi | Kamera IP 1080 Full HD | Kamera PTZ Remote Control
Kamera Sigurie me WiFi | Kamera IP 1080 Full HD | Kamera PTZ Remote Control
Kamera Sigurie me WiFi | Kamera IP 1080 Full HD | Kamera PTZ Remote Control
Vetem Online -10 %
Kamera Sigurie me WiFi | Kamera IP 1080 Full HD | Kamera PTZ Remote Control
Kamera Sigurie me WiFi | Kamera IP 1080 Full HD | Kamera PTZ Remote Control
Kamera Sigurie me WiFi | Kamera IP 1080 Full HD | Kamera PTZ Remote Control
Kamera Sigurie me WiFi | Kamera IP 1080 Full HD | Kamera PTZ Remote Control
Kamera Sigurie me WiFi | Kamera IP 1080 Full HD | Kamera PTZ Remote Control

Kamera Sigurie me WiFi | Kamera IP 1080 Full HD | Kamera PTZ Remote Control

Pershkrimi i Produktit


Ngjyra:
E bardhe

Materiali: ABS

Madhësia: 185 * 145 * 80 mm

Aplikacioni: YCC365PLUS

Rezolucioni: 1920 * 1080P

Pixel: 2 milion

Lente: 3,6 mm

Tensioni i energjisë: DC 12V / 2A

Konsumi i energjisë: Maksimumi 8W

Kamera e sipërme: Distanca e Monitorimit të Ditës: 50-60M / Distanca e Monitorimit të Natës: 20-30M

Kamera e ulët: Distanca e Monitorimit të Ditës: Deri në 0-30M / Distanca e Monitorimit të Natës: Deri në 0-10M

Rrotullimi i panit / pjerrësisë: Horizontale 320 °, vertikale 90 °

Shkaktues alarmi: Zbulimi i lëvizjes

Distanca10 - 30 metra


Karakteristike ta tjera : 

1. Ndërtuar në 6 drita të bardha dhe 10 drita infra të kuqe, pasi të ndizni modalitetin inteligjent, ai do të zbulojë objektin në lëvizje dhe ndez dritën e bardhë automatikisht

2.IP66 Materiale të papërshkueshme nga uji, pluhur dhe miqësore me mjedisin, përshtaten lehtësisht në mot të ndryshëm të keq

3. E pajisur me kamera të dyfishta, një monitorim i pikës fikse, një monitorim me pan-anim, monitor me kamera të dyfishtë, kapni më shumë detaje të skenës, detajet e afërt dhe farat një shikim.

4. Kamera vjen me funksionin e nisjes së pikës së nxehtë WIFI, gjithashtu mund të lidhni pikën AP të kamerës për të hapur APP për shikim pa një rrjet, (pika e nxehtë mbështet 10 metra për të parë, nuk mbështet monitorimin në distancë)

5. Lidhni kamerën në burimin e energjisë, shkarkoni APP nga telefoni celular, shtoni pajisjen dhe më pas mund të monitoroni ekranin

6. Mund të shikoni edhe videon e mbikëqyrjes kur jeni larg shtëpisë

7. Instalim i thjeshtë. 


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
8,999Leke
9,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Modeli: Kamera Sigurie PTZ
  • Magazina: Tirane

Dergoja nje miku


Per te siguruar pakon ne kohe dhe cilesi ne perdorim dy sherbime transporti ekspres
1.Posta Shqiptare
2.Adex Courier EkspresMetodat e thjeshta dhe te siguruara e bejne me te lehte porosine tuaj:

Ne ofrojme mundesite si me poshte:
1.Paguaj Kesh ne dorezim te pakos tek postieri
2.Transferte Bankare 
3.Paypal 
4.Karte Krediti ose Debiti

Zakonisht sherbimi i postimit varion nga 24-48 ore.

Per te siguruar cilesine e sherbimit procesi i dorezimit kalon ne keto faza.
1.Konfirmimi i porosise 
2.Printimi i faturave dhe Testimi i produktit
3.Paketimi 
4.Shperndarja 
Per me shume informacion lidhu me kujdesin ndaj klientit nga ora 08:00-16:00
ne numrin 042253169 qe eshte dhe WhatsApp


Per te ofruar nje sherbim korrekt dhe dinjtoz ne ofrojme mundesine e sherbimit dhe pas blerjes se produktit.
Nepermjet formularit kthim produkti ju do te jeni ne gjendje te njoftoni ne kohe reale nje problematike prane departamentit mbrojta e konsumatorit.
Kliko tek formulari me poshte.

Formulari i kthimit te produktit Disa pyetje te shpeshta ?

Lancuar ne Prill 2018, Akesore.al (aksesor.al) eshte nje pike adresimi per konsumatorin Shqiptar. Platforma i jep mundesine klienteve te porositin nga kudo qe ndodhen . Aksesore.al ka tashme me shume se 6000 produkte Te furnizuar nga disa fabrika te njohura ne Europe dhe Kine. Aksesore.al iu sjell klienteve kualitetin e produkteve me cmime me te mira ne treg edhe per porosi te vogla. Dhe akoma me shume, Akesore.al ofron dergesa falas per shumicen e produkteve.
Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.