MENU
Shporta

Bateri e Jashtme Multi-funksionale 8000 mAh Qe Ndez Automjete Te ndryshme Ne Raste Emergjente

Bateri e Jashtme Multi-funksionale 8000 mAh Qe Ndez Automjete Te ndryshme Ne Raste Emergjente
Bateri e Jashtme Multi-funksionale 8000 mAh Qe Ndez Automjete Te ndryshme Ne Raste Emergjente
Bateri e Jashtme Multi-funksionale 8000 mAh Qe Ndez Automjete Te ndryshme Ne Raste Emergjente
Bateri e Jashtme Multi-funksionale 8000 mAh Qe Ndez Automjete Te ndryshme Ne Raste Emergjente
Bateri e Jashtme Multi-funksionale 8000 mAh Qe Ndez Automjete Te ndryshme Ne Raste Emergjente
I Ri -11 %
Bateri e Jashtme Multi-funksionale 8000 mAh Qe Ndez Automjete Te ndryshme Ne Raste Emergjente
Bateri e Jashtme Multi-funksionale 8000 mAh Qe Ndez Automjete Te ndryshme Ne Raste Emergjente
Bateri e Jashtme Multi-funksionale 8000 mAh Qe Ndez Automjete Te ndryshme Ne Raste Emergjente
Bateri e Jashtme Multi-funksionale 8000 mAh Qe Ndez Automjete Te ndryshme Ne Raste Emergjente
Bateri e Jashtme Multi-funksionale 8000 mAh Qe Ndez Automjete Te ndryshme Ne Raste Emergjente
Bateri e Jashtme Multi-funksionale 8000 mAh Qe Ndez Automjete Te ndryshme Ne Raste Emergjente

Bateri e Jashtme Multi-funksionale 8000 mAh Qe Ndez Automjete Te ndryshme Ne Raste Emergjente


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Bateri e Jashtme

Modeli : Basesus

Kapaciteti : 8000 mAh

Hyrje : DC 5V/ 2.1A MAX

Dalje : DC  5V/2.4A MAX

Permasat : 160*80*28.8mm

Pesha : 372g

Automjetet qe pershtaten : Me motorr nafte 2.5L e me te vogel/ Me motorr benzine 4.0L e me te vogel

Detaje : Bateri e jashtme multifunksionale e cilesise se larte ne rastet kur nuk ndizet dot me baterine e vete per shkaqe te ndryshme. Dizenjim unik duke imituar pjeset e perparme te makines, pershtatet me cdo ambient makine. Ka drita Led per ta perdorur ne raste emergjence SOS. Me nje karikim mund te ndizni deri ne 40 nje makine me fuqi motorrike 3.0L e poshte. Indikatori ne forme rrethi ju tregon nivelin e baterise me nje shikim te vetem. Produkt i certifikuar dheme siguri te shumfishte. 

Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
7,999Leke
8,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Baseus
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.