MENU
Shporta

iPhone 6S | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 128 GB

iPhone 6S | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 128 GB
iPhone 6S | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 128 GB
iPhone 6S | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 128 GB
iPhone 6S | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 128 GB
iPhone 6S | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 128 GB
iPhone 6S | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 128 GB
-8 %
iPhone 6S | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 128 GB
iPhone 6S | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 128 GB
iPhone 6S | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 128 GB
iPhone 6S | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 128 GB
iPhone 6S | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 128 GB
iPhone 6S | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 128 GB
iPhone 6S | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 128 GB

iPhone 6S | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 128 GB

 

Pershkrimi i Produktit

Emri :  Smartphone 

Marka : Apple

Modeli : iPhone 6S

Sistemi Operativ: iOS 9

Dimensionet : 138.3 x 67.1 x 7.1 mm

CPU (Proçesori ) : Dual-Core 1.84 GHz Twister

RAM/ Memorie : 2GB /  128GB 

Karta Grafike : PowerVR GT7600

Ekrani ( Dispaly ) : 4.7 inch IPS LCD

Rezolucioni : 750 x 1334 pixels

Kamera : 12MP / 5MP

Kapaciteti i baterise : 1715 mAh

Garancia : 3 muaj nga Aksesore.al


Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Shenim: Jepni pershtypjen tuaj per produktin qe keni blere!
Keq Mire
32,999Leke
35,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: iPhone 6S
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.