MENU
Shporta

Antene Wireless airMAX Omnidirectional 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna AMO-5G10

Antene Wireless airMAX Omnidirectional 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna AMO-5G10
Antene Wireless airMAX Omnidirectional 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna AMO-5G10
-13 %
Antene Wireless airMAX Omnidirectional 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna AMO-5G10
Antene Wireless airMAX Omnidirectional 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna AMO-5G10
Antene Wireless airMAX Omnidirectional 5Ghz | Ubiquiti Networks | Antenna AMO-5G10

Antene airMAX Omni AMO-5G10 Omnidirectional 5Ghz 10dBi


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Antene airMAX Omnidirectional

Prodhuesi : Ubiquiti Networks

Modeli : AMO-5G10

Frekuenca : 5 GHz

Amplifikimi : 10 dBi

Funksioni : Sistemi komplet antene dhe radio te integruar, mundeson zgjidhje me performance te larte dhe kosto te ulet nepermjet teknologjise wireless.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
13,499Leke
15,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: AMO-5G10
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.