MENU
Shporta

Kufje me Bluetooth Airpods TWS4

Kufje me Bluetooth Airpods TWS4
Kufje me Bluetooth Airpods TWS4
Kufje me Bluetooth Airpods TWS4
Kufje me Bluetooth Airpods TWS4
Kufje me Bluetooth Airpods TWS4
-26 %
Kufje me Bluetooth Airpods TWS4
Kufje me Bluetooth Airpods TWS4
Kufje me Bluetooth Airpods TWS4
Kufje me Bluetooth Airpods TWS4
Kufje me Bluetooth Airpods TWS4
Kufje me Bluetooth Airpods TWS4

Kufje me Bluetooth Airpods TWS4


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kufje

Modeli : Airpods

Versioni : TWS4

Lidhja : Me bluetooth version 5.0 

Perdorimi : Seti i kufjeve mund te perdoren si te pavarura ose ne cift se bashku.

Funksioni : Perdoret per telefonata, audio dhe muzike.

Pershtatet me : iPhone, Samsung, Xiaomi etj

Perfshihet : 2 kufje, kutia mbajtese dhe fisha e karikimit e tyre .

Transmetim i shpejte dhe qendrueshmeri !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,999Leke
2,699Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Airpods TWS4
  • Weight: 0.00kg

Available Options

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.