MENU
Shporta

Flash Deals

Orë Smart Samsung |  SmartWatch Samsung S3 Frontier | Ora Inteligjente Orë Smart Samsung |  SmartWatch Samsung S3 Frontier | Ora Inteligjente
Vetem Online -6 %
Orë Smart Samsung |  SmartWatch Samsung S3 Frontier | Ora Inteligjente  Pershkrimi i ProduktitEmri :  SmartWatch Marka :..
29,999Leke 31,999Leke
Kufje Ugreen me Bluetooth per iPhone, Samsung, Xiaomi Kufje Ugreen me Bluetooth per iPhone, Samsung, Xiaomi
Vetem Online -13 %
Kufje Ugreen me Bluetooth per iPhone, Samsung, XiaomiPershkrimi i ProduktitEmri :  KufjeMarka : UGREENLidhja : Me bluetooth version 5.0..
3,999Leke 4,599Leke
Karikues per Samsung (Koke + Fishe Karikimi Micro Usb) Karikues per Samsung (Koke + Fishe Karikimi Micro Usb)
Vetem Online -33 %
Karikues per Samsung (Koke + Fishe Karikimi Micro Usb)Pershkrimi i ProduktitEmri :  Fishe + Koke Karikimi SamsungDetaje : Produkti perf..
999Leke 1,499Leke
Kufje me Bluetooth Airpods i18 TWS Kufje me Bluetooth Airpods i18 TWS
Vetem Online -30 %
Kufje me Bluetooth Airpods i18 TWSPershkrimi i ProduktitEmri :  KufjeModeli : AirpodsVersioni : i18 TWSLidhja : Me bluetooth ..
1,399Leke 1,999Leke
Qarku WiFi per iPhone 6 Plus Qarku WiFi per iPhone 6 Plus
Vetem Online -34 %
Qarku WiFi per iPhone 6 PlusArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne ..
99Leke 149Leke
Set me Shkelqyes per Buzet Kylie | Produkte Kozmetike Set me Shkelqyes per Buzet Kylie | Produkte Kozmetike
Vetem Online -45 %
Set me Shkelqyes per Buzet Kylie | Produkte KozmetikeArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produ..
549Leke 999Leke
Altoparlant iPhone 6 Plus Altoparlant iPhone 6 Plus
Vetem Online -22 %
Altoparlant iPhone 6 PlusArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faq..
699Leke 899Leke
Adaptor 3.5 AUX Audio ne Lightning (iPhone) Adaptor 3.5 AUX Audio ne Lightning (iPhone)
Vetem Online -50 %
Adaptor 3.5 AUX Audio ne Lightning (iPhone) Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti ..
499Leke 999Leke
Butonat On/Off dhe Silent per Samsung Galaxy S4 Butonat On/Off dhe Silent per Samsung Galaxy S4
Vetem Online -40 %
Butonat On/Off dhe Silent per Samsung Galaxy S4Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe..
149Leke 249Leke
Bolitor per Prodhimin e Ujit Sanitar Bolitor per Prodhimin e Ujit Sanitar
Vetem Online -9 %
Bolitor per Prodhimin e Ujit SanitarPershkrimi i ProduktitEmri :  BolitorModeli : CALIDODetaje : CALIDO eshte nje nga sistemet me ekono..
218,699Leke 239,999Leke
Kabell VGA-VGA SBOX 5 metra Kabell VGA-VGA SBOX 5 metra
Vetem Online -19 %
Kabell VGA-VGA SBOX 5 metraArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne f..
1,299Leke 1,599Leke
XIAOMI MI NOTE 10 PRO | Smartphone | RAM 8 GB | Memorie 256 GB XIAOMI MI NOTE 10 PRO | Smartphone | RAM 8 GB | Memorie 256 GB
Vetem Online -9 %
XIAOMI MI NOTE 10 PRO | Smartphone | RAM 8 GB | Memorie 256 GB  Pershkrimi i ProduktitEmri :  Smartphone Marka : XiaomiD..
72,899Leke 79,999Leke
Kamera Para per iPhone 6S Plus Kamera Para per iPhone 6S Plus
Vetem Online -31 %
Kamera Para per iPhone 6S PlusArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini n..
899Leke 1,299Leke
Baze Karikimi per Sony Xperia M4 Baze Karikimi per Sony Xperia M4
Vetem Online -30 %
Baze Karikimi per Sony Xperia M4Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini..
699Leke 999Leke
Te gjitha Vidat per iPhone 8 Plus | Vida te Ndryshme Te gjitha Vidat per iPhone 8 Plus | Vida te Ndryshme
Vetem Online -8 %
Te gjitha Vidat per iPhone 8 Plus | Vida te NdryshmeArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produk..
449Leke 489Leke
Baze Karikimi per Samsung J3 Prime -J327 Baze Karikimi per Samsung J3 Prime -J327
Vetem Online -50 %
Baze Karikimi per Samsung J3 Prime -J327 Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ..
399Leke 799Leke
Bateri Xiaomi Mi A2 Lite-BN36 Bateri Xiaomi Mi A2 Lite-BN36
Vetem Online -18 %
Bateri Xiaomi Mi A2 Lite-BN36Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne..
1,399Leke 1,699Leke
USB 3.1 Sandisk | Flash Drive Ultra Luxe 64 GB USB 3.1 Sandisk | Flash Drive Ultra Luxe 64 GB
Vetem Online -13 %
USB 3.1 Sandisk | Flash Drive Ultra Luxe 64 GBPershkrimi i ProduktitMarka : SandiskShpejtesia : 150 Mb/sKapaciteti : 64 GBNderfaqja Hardware : US..
1,999Leke 2,299Leke
MiraScreen K4 Wireless WiFi Display MiraScreen K4 Wireless WiFi Display
Vetem Online -20 %
MiraScreen K4 Wireless WiFi DisplayPershkrimi i ProduktitEmri :  MiraScreenCPU (Procesori) : AM8258Shpejtesia e CPU : 600 MHzRAM : 128 MBFre..
1,999Leke 2,499Leke
Ekran Origjinal per LG K8 2017 Ekran Origjinal per LG K8 2017
Vetem Online -39 %
Ekran Origjinal per LG K8  2017Specifikimet e produktit:Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij or..
3,299Leke 5,390Leke
Kufje AKG Origjinale Samsung Kufje AKG Origjinale Samsung
Vetem Online -18 %
Kufje AKG Origjinale SamsungPershkrimi i ProduktitEmri :  KufjeMarka : SamsungDetaje : Produkti eshte i markes Samsung, cilesia origjin..
1,799Leke 2,199Leke
Samsung Galaxy A11 | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 32 GB Samsung Galaxy A11 | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 32 GB
Vetem Online -32 %
Samsung Galaxy A11 | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 32 GBPershkrimi i ProduktitEmri :  Smartphone Marka : SamsungModeli : &n..
16,999Leke 24,999Leke
Baze Karikimi per iPhone SE Baze Karikimi per iPhone SE
Vetem Online -44 %
Baze Karikimi per iPhone SEArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne f..
499Leke 899Leke
Doreze frenash per skuter elektrik  | Scooter Electric Doreze frenash per skuter elektrik  | Scooter Electric
Vetem Online -9 %
Doreze frenash per skuter elektrik  | Scooter Electric Pershkrimi i Produktit Emri : Doreze frenash | Scooter Electric Ngjyra..
1,999Leke 2,199Leke
Fish Karikimi Origjinale per Samsung | USB to Type-C Fish Karikimi Origjinale per Samsung | USB to Type-C
Vetem Online I Ri -17 %
Fish Karikimi Origjinale per Samsung | USB to Type-CArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produk..
499Leke 599Leke
Nokia 106 2 Sim | Telefon | RAM 4 MB | Memorie 4 MB Nokia 106 2 Sim | Telefon | RAM 4 MB | Memorie 4 MB
Vetem Online -17 %
Nokia 106 2 Sim | Telefon | RAM 4 MB | Memorie 4 MBPershkrimi i ProduktitEmri :  TelefonMarka : NokiaModeli : Nokia 106Permasat :&..
3,499Leke 4,199Leke
Inverter Fuji FRENIC-Lift (FRN-LM1) Inverter Fuji FRENIC-Lift (FRN-LM1)
Vetem Online
KarakteristikatInverter FRENIC-Lift (FRN-LM1)Inverter i dedikuar për aplikime ashensoriPërdorim i thjeshteMirëmbajtje e ulët: Dizajn me jetë të gjatëS..
110,000Leke
Palete ne Forme Kulete dhe Highlighter per Femra Palete ne Forme Kulete dhe Highlighter per Femra
Vetem Online -43 %
Palete ne Forme Kulete dhe Highlighter per FemraArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti q..
799Leke 1,399Leke
Kamera Para per Samsung Galaxy S5 Mini Kamera Para per Samsung Galaxy S5 Mini
Vetem Online -25 %
Kamera Para per Samsung Galaxy S5 MiniArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju ..
449Leke 599Leke
Router Wireless Netis N 300 Mbps | Pajisje rrjeti Router Wireless Netis N 300 Mbps | Pajisje rrjeti
Vetem Online -17 %
 Pershkrimi i ProduktitEmri :  RouterMarka :Netis Modeli :W1Lidhja : Wireless ose WiFiPower Adaptor : input 9V / 500mAPr..
1,999Leke 2,399Leke
Mbeshtetese Krahu per Makine Mbeshtetese Krahu per Makine
Vetem Online -17 %
Mbeshtetese Krahu per Makine Pershkrimi i ProduktitEmri :  Mbeshtetese KrahuDimensionet : 34cm (gjatesia) x 11cm (gjeresia) x 16cm (lar..
2,499Leke 2,999Leke
Butonat On/Off dhe Silent per Samsung Galaxy S6 Butonat On/Off dhe Silent per Samsung Galaxy S6
Vetem Online -50 %
Butonat On/Off dhe Silent per Samsung Galaxy S6Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe..
199Leke 399Leke
Ekran Origjinal per Samsung Note 9 Ekran Origjinal per Samsung Note 9
Vetem Online -18 %
Ekran Origjinal per Samsung Note 9Specifikimet e produktit:Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal..
24,499Leke 29,899Leke
Ekran Origjinal per Huawei Honor 8 Lite Ekran Origjinal per Huawei Honor 8 Lite
Vetem Online -24 %
Ekran Origjinal per Huawei Honor 8 LiteSpecifikimet e produktit:Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij orig..
3,399Leke 4,499Leke
Xhami dhe Korniza per iPhone 6S Xhami dhe Korniza per iPhone 6S
Vetem Online -25 %
Xhami dhe Korniza per iPhone 6SArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ..
599Leke 799Leke
Drite Rrethore LED per Ndricim per Telefona | Beauty Circle Light XD-30 Drite Rrethore LED per Ndricim per Telefona | Beauty Circle Light XD-30
Vetem Online -31 %
Drite Rrethore LED per Ndricim per Telefona | Beauty Circle Light XD-30Pershkrimi i ProduktitEmri :  Drite LEDModeli :  XD-30Diame..
2,199Leke 3,199Leke
Zile Dere me Kamera| Anytek B30 Zile Dere me Kamera| Anytek B30
Vetem Online I Ri -7 %
Zile Dere me Kamera| Anytek B30PERSHKRIMI I PRODUKTITEmri : Zile DereRezolucioni: 1280x720pLente: 166-shkallëLidhja: Me WiFiBateria: 2x18650 bateriKon..
6,499Leke 6,999Leke
Ekran Origjinal per Wiko View Ekran Origjinal per Wiko View
Vetem Online -16 %
Ekran Origjinal per Wiko ViewSpecifikimet e produktit:Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Prod..
3,799Leke 4,499Leke
Ekran Origjinal per Sony Z1 LT39H Ekran Origjinal per Sony Z1 LT39H
Vetem Online -10 %
Ekran Origjinal per Sony Z1 LT39HSpecifikimet e produktit:Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal...
3,500Leke 3,900Leke
Baze Karikimi per Samsung Note LTE-N7005 Baze Karikimi per Samsung Note LTE-N7005
Vetem Online -33 %
Baze Karikimi per Samsung Note LTE-N7005Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do ..
799Leke 1,199Leke
Kapaku Mbrapa per Samsung Galaxy S5 Mini Kapaku Mbrapa per Samsung Galaxy S5 Mini
Vetem Online -33 %
Kapaku Mbrapa per Samsung Galaxy S5 MiniArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe j..
199Leke 299Leke
Ndricuesi LED i ekranit per iPhone 6S Plus Ndricuesi LED i ekranit per iPhone 6S Plus
Vetem Online -16 %
Ndricuesi LED i ekranit per iPhone 6S PlusSpecifikimet e produktit:Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij o..
1,349Leke 1,599Leke
Baze Karikimi per iPhone 8 Plus Baze Karikimi per iPhone 8 Plus
Vetem Online -40 %
Baze Karikimi per iPhone 8 PlusArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ..
1,199Leke 1,999Leke
 Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W09  Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W09
Vetem Online -22 %
Super Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W09 Pershkrimi i ProduktitEmri :  KufjeModeli : Basesus Encok W09Lidhj..
3,499Leke 4,499Leke
Solucion Pastrues per Qarqe Elektronike Falcon 530 | Electronic Cleaner 550 ml Solucion Pastrues per Qarqe Elektronike Falcon 530 | Electronic Cleaner 550 ml
Vetem Online -38 %
Solucion Pastrues per Qarqe Elektronike Falcon 530 | Electronic Cleaner 550 mlPershkrimi i ProduktitEmri :  Solucion Modeli : Falc..
799Leke 1,299Leke
Tonifikues per Trupin, Krahet dhe Muskujt e Barkut Tonifikues per Trupin, Krahet dhe Muskujt e Barkut
Vetem Online -44 %
Tonifikues per Trupin, Krahet dhe Muskujt e BarkutPershkrimi i ProduktitEmri :  TonifikuesKarakteristikat kryesore : tonifikoni muskujt..
1,999Leke 3,549Leke
XIAOMI REDMI 8A | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 16 GB XIAOMI REDMI 8A | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 16 GB
Vetem Online -18 %
XIAOMI REDMI 8A | Smartphone | RAM 2 GB | Memorie 16 GB  Pershkrimi i ProduktitEmri :  Smartphone Marka : XiaomiSistemi ..
15,499Leke 18,999Leke
Fustan  per Femra Fustan  per Femra
Vetem Online -24 %
Fustan  per Femra Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne ..
2,499Leke 3,299Leke
Router Xiaomi Mi AIoT Gigabit | Pajisje Rrjeti MU-MIMO AC2350 Router Xiaomi Mi AIoT Gigabit | Pajisje Rrjeti MU-MIMO AC2350
Vetem Online -13 %
Router Xiaomi Mi AIoT Gigabit | Pajisje Rrjeti MU-MIMO AC2350Pershkrimi i ProduktitEmri :  RouterMarka : Xiaomi AC2350Versioni :&n..
6,999Leke 7,999Leke
Ekran Origjinal per Huawei Mate 20 Lite Ekran Origjinal per Huawei Mate 20 Lite
Vetem Online -15 %
Ekran Origjinal per Huawei Mate 20 LiteSpecifikimet e produktit:Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij orig..
3,899Leke 4,599Leke
Celes / Key Windows 8.1 Pro 32 / 64 Bit | Versioni i Plote i Licesuar Celes / Key Windows 8.1 Pro 32 / 64 Bit | Versioni i Plote i Licesuar
Vetem Online -38 %
Celes / Key Windows 8.1 Pro 32 / 64 Bit | Versioni i Plote i LicesuarArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij..
2,499Leke 3,999Leke
Cante Laptopi TUCANO Cante Laptopi TUCANO
Vetem Online -12 %
Çante Laptopi TUCANOArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen to..
1,499Leke 1,699Leke
Samsung Galaxy A01 Core | Smartphone | RAM 1 GB | Memorie 16 GB Samsung Galaxy A01 Core | Smartphone | RAM 1 GB | Memorie 16 GB
Vetem Online -33 %
Samsung Galaxy A01 Core | Smartphone | RAM 1 GB | Memorie 16 GBPershkrimi i ProduktitEmri :  Smartphone Marka : SamsungModeli :&nb..
9,999Leke 14,999Leke
Kallaj Baku BK-10005 Kallaj Baku BK-10005
Vetem Online -20 %
Kallaj Baku BK-10005Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen to..
399Leke 499Leke
Router Xiaomi Mi AX1800 WiFi 6 | Pajisje Rrjeti Router Xiaomi Mi AX1800 WiFi 6 | Pajisje Rrjeti
Vetem Online -13 %
Router Xiaomi Mi AX1800 WiFi 6  | Pajisje Rrjeti Pershkrimi i ProduktitEmri :  RouterMarka : Xiaomi Mi AX10800Proce..
6,999Leke 7,999Leke
Kapaku Mbrapa per iPhone 6 Plus Kapaku Mbrapa per iPhone 6 Plus
Vetem Online -18 %
Kapaku Mbrapa per iPhone 6 PlusArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ..
1,799Leke 2,199Leke
Bateri Samsung Galaxy S8 Bateri Samsung Galaxy S8
Vetem Online -20 %
Bateri Samsung Galaxy S8Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqe..
1,199Leke 1,499Leke
Mouse me Wireless HP 220 Snow White 7KX12AA | Mouse per Kompjuter Mouse me Wireless HP 220 Snow White 7KX12AA | Mouse per Kompjuter
Vetem Online -26 %
Mouse me Wireless HP 220 Snow White 7KX12AA | Mouse per KompjuterPershkrimi i ProduktitEmri :  MouseMarka : HPModeli : 7KX12AALidhja: W..
2,499Leke 3,399Leke
Altoparlant Samsung Galaxy S8 Plus Altoparlant Samsung Galaxy S8 Plus
Vetem Online -33 %
Altoparlant Samsung Galaxy S8 PlusArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te bli..
399Leke 599Leke
iPhone 8 | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 64 GB iPhone 8 | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 64 GB
Vetem Online -29 %
iPhone 8 | Smartphone | RAM 3 GB | Memorie 64 GB Pershkrimi i ProduktitEmri :  Smartphone Marka : AppleModeli : iPhone 8..
45,499Leke 64,499Leke
Bateri Samsung Galaxy S8 plus Bateri Samsung Galaxy S8 plus
Vetem Online -20 %
Bateri Samsung Galaxy S8 plusArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne..
1,199Leke 1,499Leke
Ekran per Samsung Galaxy S4 I9500 Ekran per Samsung Galaxy S4 I9500
Vetem Online -10 %
Ekran per Samsung Galaxy S4 I9500Specifikimet e produktit:Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal...
4,499Leke 4,999Leke
Ekran Origjinal per Xperia M4 Aqua Ekran Origjinal per Xperia M4 Aqua
Vetem Online -50 %
Ekran Origjinal per Xperia M4 AquaSpecifikimet e produktit:Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal..
2,990Leke 5,990Leke
Stabilizues Aqua Marina per Serfistet Fillesatar dhe per Lundrim | Surfboard Stabilizues Aqua Marina per Serfistet Fillesatar dhe per Lundrim | Surfboard
Vetem Online -22 %
Stabilizues Aqua Marina per Serfistet Fillesatar dhe per Lundrim | SurfboardPershkrimi i ProduktitEmri :  Stabilizues per Seristet Fillestar..
6,999Leke 8,999Leke