MENU
Shporta

Kufje Trust Mauro per Call Center | USB Headset per PC dhe Laptop

Kufje Trust Mauro per Call Center | USB Headset per PC dhe Laptop
Kufje Trust Mauro per Call Center | USB Headset per PC dhe Laptop
Kufje Trust Mauro per Call Center | USB Headset per PC dhe Laptop
Kufje Trust Mauro per Call Center | USB Headset per PC dhe Laptop
Kufje Trust Mauro per Call Center | USB Headset per PC dhe Laptop
Kufje Trust Mauro per Call Center | USB Headset per PC dhe Laptop
Kufje Trust Mauro per Call Center | USB Headset per PC dhe Laptop
-22 %
Kufje Trust Mauro per Call Center | USB Headset per PC dhe Laptop
Kufje Trust Mauro per Call Center | USB Headset per PC dhe Laptop
Kufje Trust Mauro per Call Center | USB Headset per PC dhe Laptop
Kufje Trust Mauro per Call Center | USB Headset per PC dhe Laptop
Kufje Trust Mauro per Call Center | USB Headset per PC dhe Laptop
Kufje Trust Mauro per Call Center | USB Headset per PC dhe Laptop
Kufje Trust Mauro per Call Center | USB Headset per PC dhe Laptop
Kufje Trust Mauro per Call Center | USB Headset per PC dhe Laptop

Kufje Trust Mauro per Call Center |  USB Headset per PC dhe Laptop


Pershkrimi i Produktit

Emri : Kufje Trust

Modeli :Trust

Ngjyra : Zeze

Tipi i Lidhjes : USB

Gjatesia e kabllit : 2.5 metra

Kontroll ne Distance : Po

Detaje : Kufje Mauro Headset ideale per perdorim nga qendrat Call Center me gjatesi 2.5 metra. Kufjet  jane me dizanj te pershtatshem me permasa te rregullueshme dhe veshore te rehatshme . Cilesi shume e larte nga mikrofoni per biseda te gjata. Butoni shtese ju mundeson bllokimin e mikrofonit (mute) nga operatori qe te mos degjohen bisedat.Gjithashtu realizoni edhe inline remote me kufjet Trust Mauro. Lehtesisht praktike ne istalim, mjafton ti vendosni tek porta USB ne PC. Ideale per lojra online, muzike, chating dhe perdorim skype. 


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
3,499Leke
4,499Leke
 • Stock: In Stock
 • Model: Trust Mauro
 • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.