MENU
Shporta

Apple iPhone 11 | Smartphone | Memorie 128 GB

Apple iPhone 11 | Smartphone | Memorie 128 GB
Apple iPhone 11 | Smartphone | Memorie 128 GB
Apple iPhone 11 | Smartphone | Memorie 128 GB
Apple iPhone 11 | Smartphone | Memorie 128 GB
Apple iPhone 11 | Smartphone | Memorie 128 GB
I Ri -4 %
Apple iPhone 11 | Smartphone | Memorie 128 GB
Apple iPhone 11 | Smartphone | Memorie 128 GB
Apple iPhone 11 | Smartphone | Memorie 128 GB
Apple iPhone 11 | Smartphone | Memorie 128 GB
Apple iPhone 11 | Smartphone | Memorie 128 GB
Apple iPhone 11 | Smartphone | Memorie 128 GB

Apple iPhone 11 | Smartphone | Memorie 128 GB

 

Pershkrimi i Produktit

Emri :  Smartphone 

Marka : Apple

Modeli : iPhone 11

Sistemi Operativ: iOS 13

Dimensionet : 150.9 x 75.7 x 8.3 mm

CPU (Proçesori ) : Hexa-Core ( 2x2.65 GHz Lightning + 4x1,8 GHz Thunder )

Memorie :  128GB 

Karta Grafike : Apple GPU 4-core

Ekrani ( Dispaly ) : 6.1 inch Super OLED

Rezolucioni : 828 x 1792 pixels

Kamera : 12MP, 12MP / 12MP

Vecori: Suporton karikimin Wireless

Kapaciteti i baterise : 3110 mAh

Garancia : 12 muaj nga Aksesore.al

Asistence Teknike : 12 muaj nga Aksesore.al


Transporti
 
|Nepermjet Postes Private brenda 24-48 he ate qe ndodhet ne foto. Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
93,499Leke
97,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: iPhone 11
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.