MENU
Shporta

Boks me Bluetooth Rezistent ndaj Ujit JKR-3302| Portable Bluetooth Speaker

Boks me Bluetooth Rezistent ndaj Ujit JKR-3302| Portable Bluetooth Speaker
Boks me Bluetooth Rezistent ndaj Ujit JKR-3302| Portable Bluetooth Speaker
Boks me Bluetooth Rezistent ndaj Ujit JKR-3302| Portable Bluetooth Speaker
Boks me Bluetooth Rezistent ndaj Ujit JKR-3302| Portable Bluetooth Speaker
-21 %
Boks me Bluetooth Rezistent ndaj Ujit JKR-3302| Portable Bluetooth Speaker
Boks me Bluetooth Rezistent ndaj Ujit JKR-3302| Portable Bluetooth Speaker
Boks me Bluetooth Rezistent ndaj Ujit JKR-3302| Portable Bluetooth Speaker
Boks me Bluetooth Rezistent ndaj Ujit JKR-3302| Portable Bluetooth Speaker
Boks me Bluetooth Rezistent ndaj Ujit JKR-3302| Portable Bluetooth Speaker

Boks me Bluetooth Rezistent ndaj Ujit JKR-3302| Portable Bluetooth Speaker


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Boks

Modeli : JKR-3302

Lidhja : me bluetooth 

Koha e karikimit : 3 ore

Distanca e transmetimit : 10 metra

Perdorimi : Per te degjuar muzike

Kapaciteti i baterise : 400 mAh

Vecori : perfshin versionin e telefonate dhe rezistent ndaj ujit

Perfshihet : Boksi , mbajtesja e tij dhe fisha qe realizon karikimin e tij.

Material cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,899Leke
2,399Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: JKR-3302
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.