MENU
Shporta

Boks me Bluetooth H6 | Portable Wireless Speaker

Boks me Bluetooth H6 | Portable Wireless Speaker
Boks me Bluetooth H6 | Portable Wireless Speaker
Boks me Bluetooth H6 | Portable Wireless Speaker
-33 %
Boks me Bluetooth H6 | Portable Wireless Speaker
Boks me Bluetooth H6 | Portable Wireless Speaker
Boks me Bluetooth H6 | Portable Wireless Speaker
Boks me Bluetooth H6 | Portable Wireless Speaker

Boks me Bluetooth H6 | Portable Wireless Speaker


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Boks

Modeli : H6

Lidhja : me bluetooth versioni 4.1 

Koha e perdorimit : 2 ore

Memorie : 32 GB

Distanca e transmetimit : 10 metra

Perdorimi : Per te degjuar muzike

Kapaciteti i baterise : 1200 mAh

Vecori : Super Bass

Perfshihet : Boksi dhe fisha qe realizon karikimin e tij.

Material cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,999Leke
2,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: H6
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.