MENU
Shporta

Sensor SONOFF per Dyert dhe Dritaret per Smart Home

Sensor SONOFF per Dyert dhe Dritaret per Smart Home
Sensor SONOFF per Dyert dhe Dritaret per Smart Home
Sensor SONOFF per Dyert dhe Dritaret per Smart Home
Sensor SONOFF per Dyert dhe Dritaret per Smart Home
-47 %
Sensor SONOFF per Dyert dhe Dritaret per Smart Home
Sensor SONOFF per Dyert dhe Dritaret per Smart Home
Sensor SONOFF per Dyert dhe Dritaret per Smart Home
Sensor SONOFF per Dyert dhe Dritaret per Smart Home
Sensor SONOFF per Dyert dhe Dritaret per Smart Home

Sensor SONOFF per Dyert dhe Dritaret per Smart Home


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Sensor

Marka : SONOFF

Modeli : DW1

Dimensionet : 77 x 49.5 x18.8 mm

Frekuenca wireless : 433.92 MHz

Distanca e transmetimit : 200 metra

Kapaciteti i baterise : 12V / 23A

Detaje : 

Sensori SONOFF mund ta quajme ndryshe alarm per dyert dhe dritaret. Alarmi i deres mund te punoje me SONOFF RF Bridge 433.

Sensori i alarmit DW1 indentifikon statusin kur dera hapet dhe dergon menjehere nje mesazh njoftimi tek aplikacioni.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
799Leke
1,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: SONOFF
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.