MENU
Shporta

Karikues per iPhone Erturo (Koke+ Fishe Karikim)

Karikues per iPhone Erturo (Koke+ Fishe Karikim)
Karikues per iPhone Erturo (Koke+ Fishe Karikim)
Karikues per iPhone Erturo (Koke+ Fishe Karikim)
I Ri -33 %
Karikues per iPhone Erturo (Koke+ Fishe Karikim)
Karikues per iPhone Erturo (Koke+ Fishe Karikim)
Karikues per iPhone Erturo (Koke+ Fishe Karikim)
Karikues per iPhone Erturo (Koke+ Fishe Karikim)

Karikues per iPhone Erturo (Koke+ Fishe Karikim) 


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Fishe + Koke Karikimi iPhone

Marka : Erturo

Detaje : 

Produkti perfshin setin koke karikimi dhe fishen e karikimit, duke mundesuar karikimin e te gjitha modeleve iPhone/iOS si: 5, 5s, 6, 6s,6 plus, 6s plus, 7, 7 plus, x, xs, xs max, 11, 11 pro, 11 pro max.

Materiali eshte i forte dhe rezistent.


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
599Leke
899Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Erturo
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.