MENU
Shporta

Makine Rroje Elektrike | Set per Meshkuj

Makine Rroje Elektrike | Set per Meshkuj
Makine Rroje Elektrike | Set per Meshkuj
Makine Rroje Elektrike | Set per Meshkuj
Makine Rroje Elektrike | Set per Meshkuj
Makine Rroje Elektrike | Set per Meshkuj
-40 %
Makine Rroje Elektrike | Set per Meshkuj
Makine Rroje Elektrike | Set per Meshkuj
Makine Rroje Elektrike | Set per Meshkuj
Makine Rroje Elektrike | Set per Meshkuj
Makine Rroje Elektrike | Set per Meshkuj
Makine Rroje Elektrike | Set per Meshkuj

Makine Rroje Elektrike | Set per Meshkuj 


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Makine Rroje

Dimensionet : 127mm x  22mm

Materiali : metal dhe plastike

Burimi: energji elektrike

Voltazhi : 110 - 240 Volt

Kapaciteti i baterise : 180 mAh

Koha e Karikimit : 8 ore

Pershtatet : me te gjitha tipet e lekurave

Perdorimi : perdoret per mjekren, vetullat, trimer per veshet, hunden 

Perfshin : makine rroje, 4 koka, fishen e karikimit dhe manualin e perdorimit


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
1,199Leke
1,999Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Makine Rroje
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.