MENU
Shporta

Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W09

 Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W09
 Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W09
 Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W09
 Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W09
 Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W09
 Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W09
 Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W09
-22 %
 Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W09
 Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W09
 Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W09
 Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W09
 Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W09
 Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W09
 Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W09
Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W09

Super Kufje Çift me Bluetooth Kunder Ujit Baseus Encok W09 


Pershkrimi i Produktit

Emri :  Kufje

Modeli : Basesus Encok W09

Lidhja : Me bluetooth versioni 5.0

Dimensionet : 55 - 45 mm

Frekuenca : 20Hz - 20KHz

Koha Standby : 150 ore

Koha per karikim : 1- 5 ore

Koha per muzike : 4-5 ore 

Distanca e transmetimit : 10 metra

Kapaciteti i baterise : 

  • 450 mAh kutia mbajtese e karikimit
  • 40 mAh kufjet

Vecori : kunderujit, kase mbajtese me hapje magnetike etj

Perfshihet : 2 kufje, kutia mbajtese dhe fisha e karikimit e tyre .

Material cilesor dhe rezistent !


Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.

Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 

Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 h

Pagesa        ||||CASH

Kthimi         |Pa pagese brenda 14 diteve

Siguria     | Blerje e sigurt.

Shkruaj nje pershtypje

Ju lutemi hyr ose regjistrohu per te shkruar nje pershtypje
3,499Leke
4,499Leke
  • Stock: In Stock
  • Model: Baseus Encok W09
  • Weight: 0.00kg

Dergoja nje miku

Ne përdorim cookies dhe teknologji të tjera të ngjashme për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit dhe funksionalitetin e faqes tonë. Terma dhe kushte.