MENU
Shporta

Per Femije

Veshje te ndryshme per kategorine e femijeve

Modeli: Borse Uji per Femije
Borse Uji per Femije | Set 2 CopePERSHKRIMI I PRODUKTITEmri :  Borse UjiDetaje: Dizenjo unike te pershtatur per femije.Mund t’ua jepni ne duar femijeve tuaj qe te argetohen dhe te ngrohin duart njekohesisht.Mbyllje e sigurte dhe nuk person rrjedhje.Nga jashte borseja eshte e veshur me..
699 Lekë 1,299 Lekë
Modeli: Fluoreshente
Fosforeshente per Femije (Yje ose Floke Bore)Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa&nb..
299 Lekë 799 Lekë
Modeli: Silicone Massage Bath Brush
Furce Silikoni 2in1 |Silicone Massage Bath BrushPERSHKRIMI I PRODUKTITEmri: Furce SilikoniDimensione: 88x80x57mmPesha: 105grDetaje:Furça Trupi për Banjë me një rezervuar në pjesën e sipërme për të mbajtur shampo deri në 80ml, e cila do të shpërndahet thjesht duke shtypur butësisht pjesën e sipërme t..
599 Lekë 899 Lekë
Kufje me Bluetooth per Femije  | B39 Cute Cat Wireless Headphone Kufje me Bluetooth per Femije  | B39 Cute Cat Wireless Headphone
I Ri -32 %
Modeli: B39 Cute Cat
Kufje me Bluetooth per Femije  | B39 Cute Cat Wireless HeadphonePershkrimi i ProduktitEmri :  KufjeModeli : B39 Cute CatDetaje : E rehatshme, e rregullueshme, dhe kompakte: Shiriti i mbushur dhe i rregullueshëm i kokës i përshtatet të gjitha madhësive të kokës. Paloseni për ruajt..
1,499 Lekë 2,199 Lekë
Kufje me Bluetooth per femije Picun E3  Kufje me Bluetooth per femije Picun E3
-17 % Nuk ka gjendje
Modeli: Picun E3
Kufje me Bluetooth per femije Blu Picun E3  Pershkrimi i ProduktitEmri :  KufjeModeli : Picun E3Ngjyra : Blu Pershkrimi i produtkit Përshtatje e rehatshme. Lidhje e qëndrueshme Bluetooth. Kufjet Bluetooth Picun E3 për fëmijë miratojnë versionin 3 më të fundit Bluet..
2,499 Lekë 2,999 Lekë
Kufje me Bluetooth per femije Picun | Lucky Cat Kufje me Bluetooth per femije Picun | Lucky Cat
-6 % Nuk ka gjendje
Modeli: Lucky Cat
Kufje me Bluetooth per femije Picun | Lucky Cat Pershkrimi i ProduktitEmri :  KufjeModeli : Lucky Cat E rehatshme, e rregullueshme, por kompakte: Shiriti i mbushur dhe i rregullueshëm i kokës i përshtatet të gjitha madhësive të kokës. Mbi jastëkët e veshit bllokojnë zhurmën e jas..
2,999 Lekë 3,199 Lekë
Kufje per te Mbajtur Ngrohte Veshet | Aksesore per Femije Kufje per te Mbajtur Ngrohte Veshet | Aksesore per Femije
-50 % Nuk ka gjendje
Modeli: Kufje Pellushi
Kufje per te Mbajtur Ngrohte Veshet | Aksesore per FemijeArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48&nbs..
299 Lekë 599 Lekë
Modeli: XO-EP47
Kufje Profesionale per Femije Earldom XO-EP47 Pershkrimi i ProduktitEmri :  KufjeModeli : Earldom XO-EP47Gjatesia e kabllit : 1.2mLidhja : AuxArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte..
2,499 Lekë 2,999 Lekë
Modeli: Lidhese Flokesh
Lidhese Flokesh per Vajza | Aksesore per FloketArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa&..
599 Lekë 899 Lekë
Llastiqe per Vajza | Rripa te Vegjel Plastike | Aksesore per Floket Llastiqe per Vajza | Rripa te Vegjel Plastike | Aksesore per Floket
-34 % Nuk ka gjendje
Modeli: Llastiqe per Floke
Llastiqe per Vajza | Rripa te Vegjel Plastike | Aksesore per FloketArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda ..
99 Lekë 149 Lekë
Modeli: KN95
Maske Mbrojtese KN95 Kunder Viruseve  Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa..
249 Lekë 349 Lekë
Modeli: Maske
Maske Mbrojtese per Femije Disa-PerdorimshmeArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa&nbs..
349 Lekë 499 Lekë
Showing 1 to 12 of 15 (2 Pages)