MENU
Shporta

Produkte & Aksesore per Floket

Produkte dhe Aksesore per Floket

Bikutina per Floke me Onde dhe Kacurrela | Stilues Flokesh Bikutina per Floke me Onde dhe Kacurrela | Stilues Flokesh
Blerje e sigurte -40 %
Modeli: Bikutina
Bikutina per Floke me Onde dhe Kacurrela | Stilues FlokeshArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48&nb..
599Leke 999Leke
Fjongo Koke per Vajza | Aksesore per Floket Fjongo Koke per Vajza | Aksesore per Floket
Blerje e sigurte -67 %
Modeli: Fjongo Koke
Fjongo Koke per Vajza | Aksesore per FloketArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa ..
199Leke 599Leke
Llak per Floket | Produkte Kozmetike Llak per Floket | Produkte Kozmetike
Blerje e sigurte -50 %
Modeli: Shabaolong
Llak per Floket | Produkte KozmetikeArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa   ..
349Leke 699Leke
Mashe per Floket DSP | Stilues Flokesh Mashe per Floket DSP | Stilues Flokesh
Blerje e sigurte -34 %
Modeli: DSP
Mashe per Floket DSP | Stilues FlokeshPershkrimi i ProduktitEmri :  Mashe per FloketMarka : DSPModeli : 20023Fuqia : 25-39 WTemperatura : 80-240 grade CelciusMateriali : Qeramike dhe akrilik (fiber tekstile)Voltazhi : 100-240VBurimi i energjise : elektrikeRrotullimi : 360 grade C..
1,899Leke 2,899Leke
Pjaster Flokesh Enzo | Stilues per Floket Pjaster Flokesh Enzo | Stilues per Floket
Blerje e sigurte -20 %
Modeli: ENZO
Pjaster Flokesh Enzo | Stilues per FloketPershkrimi i ProduktitEmri :  Pjaster FlokeshMarka : ENZOModeli : EN-119Ekrani : LCDFuqia : 45 W - 55WTemperatura : 550-950 grade celciusFunksioni : per te realizuar floke te drejta dhe me onde / kacurrelaPershtatet : me te gjitha tipet e floke..
2,399Leke 2,999Leke
Pjaster Flokesh Nova per Udhetim | Pjaster Portativ i Vogel Pjaster Flokesh Nova per Udhetim | Pjaster Portativ i Vogel
Blerje e sigurte -42 %
Modeli: NOVA
Pjaster Flokesh Nova per Udhetim | Pjaster Portativ i VogelPershkrimi i ProduktitEmri :  Pjaster FlokeshMarka : NOVAModeli : SX-8006Materiali : Çelik ( material qe nuk ndryshket )Voltazhi : 220V - 240VFunksioni : per te realizuar floke te drejtaPersh..
699Leke 1,199Leke
Pjaster Flokesh Sokany | Stilues Flokesh | Sokany Hair Straightener HS-950B Pjaster Flokesh Sokany | Stilues Flokesh | Sokany Hair Straightener HS-950B
Blerje e sigurte -23 %
Modeli: HS-950B
Pjaster Flokesh Sokany | Stilues Flokesh | Sokany Hair Straightener HS-950BPershkrimi i ProduktitEmri :  Pjaster FlokeshMarka : SokanyModeli : HS-950BEkrani : Professional LED slim hair straightenerPjatat : 25x120mm me veshje qeramikeTemperatura : 230 grade celciusNgrohesi : ..
2,299Leke 2,999Leke
Pjaster Flokesh Sokany | Stilues per Floket Pjaster Flokesh Sokany | Stilues per Floket
Blerje e sigurte -13 %
Modeli: SOKANY
Pjaster Flokesh Sokany | Stilues per FloketPershkrimi i ProduktitEmri :  Pjaster FlokeshMarka : SOKANYModeli : HS-915Ngjyra : e kuqeEkrani : LCDVoltazhi : 220V - 240VPershtatet : me te gjitha tipet e flokeveFunksioni : per te realizuar floke te drejta dhe me onde /..
2,599Leke 2,999Leke
Rrathe Koke me Perla per Femra Rrathe Koke me Perla per Femra
Blerje e sigurte -64 %
Modeli: Rrathe Koke
Rrathe Koke me Perla per FemraArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa    &nbs..
249Leke 699Leke
Rripa Fokesh per Vajza | Aksesore per Floket Rripa Fokesh per Vajza | Aksesore per Floket
Blerje e sigurte -33 %
Modeli: Rrip per Floket
Rripa Fokesh per Vajza | Aksesore per FloketArtikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Transporti |Nepermjet Postes Private brenda 24-48 hPagesa&nbs..
599Leke 899Leke
Tharese Flokesh DSP | Stilues per Floket Tharese Flokesh DSP | Stilues per Floket
Blerje e sigurte -38 %
Modeli: DSP
Tharese Flokesh DSP | Stilues per FloketPershkrimi i ProduktitEmri :  Tharese FlokeshMarka : DSPBurimi : energjia elektrikeVoltazhi : 220V - 240VFuqia max :1400 - 1599 WNumri i ingranazheve : 3Elementi Ngrohes : rrezet infraredPerdorimi : ne shtepi,udhetime etj.Artikulli eshte i ..
1,599Leke 2,599Leke
Tharese Flokesh DSP | Tharese Portative per Udhetim | Stilues per Floket Tharese Flokesh DSP | Tharese Portative per Udhetim | Stilues per Floket
Blerje e sigurte -27 %
Modeli: DSP
Tharese Flokesh DSP | Tharese Portative per Udhetim | Stilues per FloketPershkrimi i ProduktitEmri :  Tharese FlokeshMarka : DSPPermasat : 24cm x 16.5cmBurimi : energjia elektrikeVoltazhi : 210V - 240VFuqia max :1200 - 1599 WNumri i ingranazheve : 3Elementi Ngrohes : rrezet infra..
1,899Leke 2,599Leke
Showing 1 to 12 of 16 (2 Pages)