MENU
Shporta

Llampe / Ndricues

Llampe / Ndricues

Modeli: Drite me Sensor
Drite LED me Sensor me Karikim DiellorPershkrimi i ProduktitEmri :  Drite LEDDimensionet : 75 x 120 mmBurimi i drites : 10 drita LEDFuqia : 5WMetoda e karikimit : me rreze dielloreKoha e karikimit : 5-6 oreKoha e ndricimit : 8-9 oreFuqia furnizuese : Ni-MH AA 1.2V / 1000mADrita : ..
1,499Leke 1,999Leke
Modeli: Xiaomi
Drite LED Xiaomi me Sensor Levizje Pershkrimi i ProduktitEmri :  Drite LEDMarka : XiaomiDimensionet : 7cm (gjatesi) x 7 cm (gjeresi) x 4 cm (trashesi)Materiali : ABS + metalVoltazhi : 0-5 WDrita : ngjyra e bardheEfekti i drites : 2700KOpsione : sensor ndaj levizjes ose kalimit te..
1,199Leke 1,559Leke
Drite Rrethore LED per Ndricim per Telefona RGB| Vidlok Selfie Drite Rrethore LED per Ndricim per Telefona RGB| Vidlok Selfie
I Ri -17 %
Modeli: Vidlok Selfie
Drite Rrethore LED per Ndricim per Telefona RGB| Vidlok SelfiePershkrimi i ProduktitEmri :  Drite LEDModeli :  VidlokFuqia : 10WDetaje : Llampa ne forme rrethore eshte e pershtatshme per selfie dhe video live streaming etj. Ka funksionet fill light, beauty face, beauty ..
4,999Leke 5,999Leke
Modeli: XD-30
Drite Rrethore LED per Ndricim per Telefona | Beauty Circle Light XD-30Pershkrimi i ProduktitEmri :  Drite LEDModeli :  XD-30Diametri i Llampes Rrethore : 26 cmFuqia : 24 WNderfaqja : 1/4 Universal interfaceE Pershtatshme per Telefona me Permasa : 60-110mmTemperatura e Ngjyres : ..
2,199Leke 3,199Leke
Modeli: Ring Fill Light
Drite Rrethore LED per Ndricim per Telefona | Ring Fill Light Pershkrimi i ProduktitEmri :  Drite LEDModeli :  Ring Fill Light Fuqia : 10WDiametri i jashtem : 26 cm/10inchDiametri i brendshem : 20.5cm/8inch Pesha e rrethit te drites : 20gDetaje :&nbs..
2,299Leke 2,999Leke
Modeli: Remax RT-C05
Llampe LED dhe Ndricues Remax RT-C05Pershkrimi i ProduktitEmri :  LlampeMarka : RemaxModeli : RT-C05Kapaciteti i Baterise : 1200 mAhFuqia max : 1.5 WDetaje : Produkti eshte i markes Remax, vjen me bateri te integruar te ringarkueshme dhe eshte mjaft e pershtatshme per tu per..
2,899Leke 3,499Leke
Modeli: L4
Llampe Multifunksionale me Drite LED |L4 Lamp Speaker With Wireless Charger Pershkrimi i ProduktitEmri :  LlampeModeli : L4Lidhja: Bluetooth version 4.2Material: ABS+SilikonPesha: 336grDimensione: 12x12x34cmDistance komunikimi: 10metraDetaje : Cilësia e zërit HD . Mund ..
3,499Leke 3,999Leke
Modeli: Telefon
Drite Rrethore LED per Ndricim per Telefona | Beauty Circle Light XD-30Pershkrimi i produktit Emri : Mbajtese telefoni dhe tableti Marka : Baseus Materiali : Alumini Gjeresia : 60-176cmDetajet : Ka nje krah fleksibel per tu perkulur dhe deformuar ne pozicionin e deshiruar pr..
2,199Leke 2,499Leke
Modeli: Baseus
Shkop Selfie | Selfie Rod 1M me Bluetooth PERSHKRIMI I PRODUKTITEmri : Selfie Sticks  Lidhja : Me Bluetooth  Gjatesia max : 1 M Funksioni : Sherben si nje asistent per te realizuar foto vetem ose me miqte tone , ne vende te veshtira ku ne nuk mundemi ti realizojme.Artik..
899Leke 999Leke
Modeli: Baseus
Stabilizues Selfie  Tripod | Baseus PERSHKRIMI I PRODUKTITMadhësia: 31.3 x 79 mmForma e tripodit dhe baze anti rreshkitese për qëndrueshmëri.Dizajn ultra-kompakt, i përshtatshëm për tu marre me vete kudoLehtë për t’u instaluar, vjen me një vidë 1/4 inç.Tripodi i stabilizuesit gimbal ka një..
599Leke 999Leke
Modeli: WIWU S5B
Stabilizues Selfie Gimbal| WIWU S5BPERSHKRIMI I PRODUKTITEmri: Stabilizues SelfieMarka: WIWUDisplay: <6 inchBateria: 4000mAh (12 ore kohe funksionimi)Pershtatet : Me pajisjet iOS, Go Pro 3/4/5, versioni Android 6.0 e lartKendi i lartesise: 325°Kendi i panelit: 330°Kendi i rrotullimit: 180°De..
9,999Leke 11,999Leke
Modeli: Hohem
Stabilizues Selfie Gimbal|3 Axis Palm Gimbal for SmartphonePERSHKRIMI I PRODUKTITEmri: Stabilizues SelfieMarka: HohemDisplay: <6 inchBateria: 2000mAh (8 ore kohe funksionimi)Pershtatet : iPhone 12\11\pro\pro max\xs max\xs\xr\x\8plus\8\7plus\7 Samsung Galaxy s10e\s10 plus\Note10, Huawei ..
9,999Leke 11,999Leke
Showing 1 to 12 of 12 (1 Pages)